• Hava Durumu / Weather Report

2014 Alaçatı

09 October – 12 October

Alaçatı Fishing 2014 Kayıt Listesi

No Boat / Tekne Anglers / Katılımcılar
1 BLUE FIN         Viking 42 TURGUT KONUKOĞLU
ÖNCEL MURATHAN
YUSUF VANLI
HASAN YAZICI
BURAK PARLAK
ONUR PARSEKER
2 TIME OUT         Cabo 36 ERTUĞRUL KONUKOĞLU
YİĞİTCAN KONUKOĞLU
ALPEREN SANİ KONUKOĞLU
İMDAT YURTSEVEN
MUHSİN PARLAK
YAKUP ELBİÇEN
3 ANGEL 5  Sami KONUKOĞLU
ELİF KONUKOĞLU
LEVENT KIROĞLU
ERKAN AYDIN
İBRAHİM YURTSEVEN
4 FINDIK                Albin 28 TAYFUN MERIC
CAN ERBAYAV
HAKAN ÇETİNKAYA
ANIL ÇİFTÇİ
ALEXANDER FOMIN
5 KATANA                   Al Custom 25 ERTUĞRUL İÇİNGİR
İLKER MAT
MASSIMO CANALE
ALİ PALAMUTÇU
6 FIRST ONE             42 RIZA KUTLU ISIK
UĞUR ISIK
Ali TANIR
YAĞMUR YENİGÜL
ALP ISIK
OSMAN ÇÜRÜKSU
7 JASMIN Trowler/38m MEHMET SEPİL
CAN KESTELLİ
EGE KESTELLİ
MEHMET PAÇAL
ALİ KIRMIZIOĞLU
YENAL EGE
8 PESCATORE  Wellcraft 360 Coastal Gökçe BAYSAK
MEHMET KAVUR
MEHMET ÖZER
EMRE YÖREK
FATİH YÖREK
9 NEG MURAT AKTÜN
NAKİ EFE AKTÜN
SİNAN KOÇER
CUMHUR BİLGE
FERUDUN DEVELİ
GÖKSU AKTÜN
10 MILK               Boston Whaler 27 MUZO KAYHAN
HİLMİ KAYHAN
ENVER AKİS
SİNAN AKİŞ
11 BALIK PEŞİNDE ÖZGÜR ERDOĞAN
ENVER KENBER
ERMAN AYAYDIN
BURAK BÜYÜKKAYA
12 PRANA    APREMARA MAESTRO 51 UMUT KIZILTAN
ERTUĞRUL ÖZCAN
GÜRHAN ÖZBELGE
OLGAR KALKAN
13 MYSON   Katamaran Lagoon 420 ÖMER FARUK TORUN
CÜNEYT ŞAT
CÖMERT ŞARDAŞ
KIVANÇ KUYRUKLUYILDIZ
YUNUS TORUN
14 BALIM Ozan YALAVUZ
Didem GEDİK
İbrahim YAMENER
İSMAİL CİĞER
15 M/Y LADY J ALPHA BENETTI 23  İSTEMİ GÜREL
 YUNUS MATUR
 JOAN GÜREL
 HALİT ASLANDAĞ
UMUT AKTAŞ
ARİF YILMAZÇELİK
16 DORY       BENETEAU SWIFT TRAWLER 44 ERİM BENER
TANKUT RIFAT ŞENSÜRÜCÜ
ALİ GÖKÇELİK
SÜHA BİNGÖL
TEMEL ŞOLTA
17 ESPADON CABO 32 EXPRESS BERENT AKDEMİR
OSMAN ÜÇER
ÖMER ÜÇER
İSMAİL BOYNER
MARK BENMAYOR
18 WAMBUKA Wellcraft 330 coastal EKREM VARDAR
YAĞMUR DOĞAN
AJLAN HEPER
CANK AKA
19 BALA              Ferretti 76 23 m VAHİT PAKSOY
HAKAN ŞENTÜRK
UÇKUN ATAY
OKTAY YILDIRIM
SABAHATTİN HAFIZOĞLU
20 I SOON            LUHRS 31 AHMET EKREM ŞENGEZER
ADNAN BİLGUTAY
ERCAN TABAK
FETHİ GÜMÜŞ
METİN UZELLİ
21 LORYMA ALBEMARLE 29 ÖMER HALİT KARAOSMAN
MEHMET OKAY
ALPTUĞ ÖNAL
TİMUR TİMUROĞLU
ÖMER KARAOSMAN
22 GÜNEY YILDIZI Hatteras  22 metre ECVET SAYER
YALÇIN ÖZMEN
MUSTAFA TURGUT
ÖMER MELİH NEMUTLU
CAN TUNÇSAV
SACİT ERTUĞ
HÜSEYİN ERTOK
NEZİH ZEREN
23 ZELO                   Rota 6.60 MEHMET RIFAT ÖKTEM
24 G FLY                  Cabo 32ft  LEVENT TEMİZER
 AHMET TOSUN
NAİL TURAN
HASAN İSTİKBAL
25 MELİNA           Ahşap 9.50 TURGAY MERSİN
EVREN KÖPRÜLÜ
TİMUÇİN ALKINCI
TUNCAY KILIÇ
ASİL MERSİN
26 KARABİBER  Bayliner 315  HÜSEYİN NAFİZ ŞENGÜL
 ALİ DEMİREZER
 OSMAN IRMAK
 HAMDİ TEKBIYIK
27 CANO            Mercan 32 ft CAN ÖZER
SERTAÇ SAYGAN
SİNAN KOSİF
SERDAR GÜNSEREN
RIFAT PERAHYA
UMUT ÖZKANCA
28 NAYA                Grady White Marlin300 KAĞAN ÖZBENLİ
METE KONURALP
SABİT TAPAN
HASAN ALP ALEMDAR
KIVANÇ KARDEŞ
29 BLUE BIRD Beneteau Antares 10,80 TANKUT KARABACAK
MERT AYGEN
30 TEOS              Yelkenli / 37 Feet SUAT EVREN
ORKUN EVREN
ONAT EVREN
TİMUR YAYKIRAN
BİLGE YAYKIRAN
31 ZEYNEP-B  Wellcraft Scarab Sport 9,19 m BORA TEKİN
CANER ÖZER
MURAT NERGİZ
NİHAT DENİZ
32 HEAVEN EXPRESS GALİP HAKAN KÜLAHÇI
HÜSEYİN KANDEMİR
GEORGE BAIMAKOS
OKAN KARAMAN
33 DREAMER               Al Custom 30 ERHAN YAĞIMLI
FİKRET YILDIZ
ALİ KARAKUŞ
34 QUEEN                 Özel yapım 13,5m Z.CEM DEMİRHAN
AYTUĞ NEDİM UĞUR
AZİZ ÇETİN
ENGİN KALELİ
35 RAIN KATAMARAN  Lagoon 450 OKAN BUDİN
HAKAN BUDİN
PINAR BUDİN
HAYRİYE BUDİN
BATU BUDİN
ARDA BUDİN
36 OUTLAW Grady White 330 Express DORUK YAVUZ
ZEKİ ŞAİROĞLU
MERTCAN KARABULUTOĞLU
HAYRİCAN SÜREL
YİĞİT ÖZEN
38 TUNA VORTEX CENTURY-26ft GÜROL GERZİLE
SİNAN GERZİLE
ALTAY ÇİZGENAKAT
HAKAN KUTLU
FIRAT ULUSLU
39 YABOND NECMETTİN YAY
ERKAN BÜKEN
BORA YENER
MURAT YAY
MUSTAFA AVAN
40 MERİH       Beneteau Antares 760 SELÇUK SÖZEN
BEKİR AKBAŞ
CEM BAYSAL
GÜVEN ASLAN
41 GENESIS        Bavaria 12m BAHADIR ÖNKAHRAMAN
NİLÜFER KARAN
HÜR MOL
EROL ERDOĞAN
DERYA ÖNKAHRAMAN
42 M/Y LEMAN Prestige 34S ŞÜKRÜ AKKAN
43 DOKTOR               Sea Hunt Ultra 210 SONER BÜYÜKKINACI
44 KIRACHA    Jeanneau Merry Fisher 6.45 TOLGA ALTAN TUĞCU
SITKI TUĞCU
BOĞAÇ ÜNER
HAYATİ ÇİNİCİ
45 MAYKO          Boston Whaler 270 Vantage SEMİH DİNLER
46 CANCEM    Wellcraft Coastal 36 MAHMUT ÖZGENER
47 AMAZE 2     Rampage 34 Express İSMET ASLAN
ECE ŞULE ASLAN
CEMRE ATİK
AHMET ESGİ
48 SU                            C-Marine Sporty 24 S. ALP LİMONCUOĞLU
ÖMER UÇEL
ONUR SUSUZLU
MUSTAFA EKENER
49 M/Y AYŞE              Trawler 12,9 AHMET ATAY
SÜLEYMAN ATAY
CENK ATAY
ERSİN KAYALAR
50 VICTORY    Cigarette 33 ERKUT SOYER
BURHAN ÇAVUŞOĞLU
MURAT ARSLAN
HAKAN ÇARMIKLI
MEHMET BAŞER
51 MIA               Bertram Sport Fish 57  TONY MAMOUNAS
 KLEANDIS TSIHLAS
 MAKIS LVIDAS
 HERCULES KONTOGIANIS
TASOS MAINDANOS
52 VALKYRIE
Luhrs 400
AYÇA KIRCA
İSMAİL MUĞLA
ARZU MUĞLA
MURAT KIRCA
53  EQUINOX
Beneteau antares  42
SİRHAN ÖZEN
SALİH ÖZEN
TURGUT AYKEL
MIKHAIL CARPOVIC
SELİM AMATO
MESUT AKGÜL
54 BLUE
Jeanneau Cap  Camarat 7.55W
KAYHAN KARACA
MUZAFFER KARACA
AHMET KARAOĞLU
CEM KARAOĞLAN
55 TNT
Luhrs 29
Tournament
HALUK TEPE
MUSTAFA ÖZOĞUZ
SELİM ÖZOĞUZ
ENGİN ÖZOĞUZ
SARPER SANCAKLI
FARUK SABUNCU
ALİ UĞUR ÇORBACIOĞLU
56  EL QUIZO
Luhrs-37 IPS
ALİ ÖMER ATAY
MURAT MESTUT
ÖMER SELAHATTİN ATAKAN
YILDIRIM ÖZDEMİR
MEHMET ÖZSARUHAN
57 SHAMU
Luhrs 37 Canyon
SİNAN KURAN
HÜSEYİN SÖNMEZ
GÜRKAN DİYOR
ENGİN ÇETİNKAYA
58  STEPHANIA
Fairline 43  Phanthom
TAYLAN GÖRDÜREN
MUZAFFER USLU
ENDER OKCAN
ATAK PEKDOĞAN
MURAT ALTINKAYA
SELAHATTİN SOYLU
59  BOYS
Motorboat/9.50
MEHMET ÇIRPICI
LEVENT BİLGİNOĞULLARI
KORAY GÜRBÜZ
METE TONER
60 KUMA
Bavaria Cruiser 46
İSHAK ÇOŞKUN
ALİ KARAKURT
ÇAĞLAR COŞKUN
MELİH GÜLAN
FETTAN EROĞLU
61 ARIA II
RIB 9.5m
ADRIANOPOULOS NIKOS
62 SERENDİP
Jeanneau Merry  Fisher 7,5 mt.
AHMET HAMDİ AYSUN
MEHMET ARTUNA AYSUN
MUSTAFA HARPUTLU
FERHAT NAS
63  SEASTA
Catamaran/45 feet
TOLGA AYDINOL
64 BUBBLE C CAN DİKMEN
TAN EGELİ
ERHAN SANLI
HÜSEYİN ŞANLI
65 BONITO

Boston whaler 345MURAT YILMAZEJDER ÖZKOCANEJDET GÜRLEMEHMET DİRİN 66HANYA
Beneteau Cyclades  39,3 EMRE VERYERİEVREN DALDALTOLGA KARAÇELİKENİS VERYERİ 67CYGNUS
Grand Soleil 40AKİF SEZERKEMAL EGEISMAİL DİKMENMÜJDAT ARABACIOĞULLARIBERTAN SEZE68ORCA IV
Grady White Canyon  336ENİS ULGENMUSTAFA ÖZCANMEHMET N.ÜLGENKAMİL BİBİLENİS GÜNGÖR69M80
Marlin 25LEVENT AKGERMANBÜLENT AKGERMANUFUK ATAKAN DEMİRMEHMET SARTKEMAL KARACA70 ZAYA
Minor
27 ADNAN AKDEMİRALİ SELGURYAŞAR KAPTANMURAT ENÜNLÜ 71ŞİRAZ             Joker boat 7 mtAYTAÇ ONBAŞITARIK KELEŞSELÇUK DİKMENOSMAN DİKMEN 72SİSU
Hanse 495 YelkenliHAYRİ OLGUNERKORAY ARASUĞUR MEMİSADİ SAYDAMMURAT YILMAZ73SÜHEYLA SULTAN  Gulet – Ketch / 40.00 m. / 132 ftOSMAN M. KARADENİZİREM D. KARADENİZORHAN R. KARADENİZALİ ZİYA  YILMAZ 74 ECHO
Bonito 32MURAT ESAT ZABITÇIHAKAN TANERENİS ÖZDÜRGENÇAĞLAR BALINOKAN TANER75 Pasahino
Kechi
33EYYÜP NECMİOĞLUSAPR BAŞAKKARACA YAZARBARBADOS ÖZKAPTAN 76BERKENAZBÜLENT DELİCAN

Kayıtlarımız kapanmıştır. Yedek listeden asıl listeye geçen teknelerin kayıt işlemlerini en kısa sürede tamamlaması gerekmektedir.

Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz….

ALAÇATI FISHING 2014 SONUÇLAR VE ÖDÜLLER
11-12.EKİM

Çocuk Ödülü
Junior Prize
 ÖMER ÜÇER – ESPADON Lenovo Laptop
Bayan Ödülü
Ladies Prize
 AYÇA KIRCA – VALKIRIE
7,560 kg, Albacore
Lenovo Laptop
Özel Kategori
Special Category
 M/Y AYŞE
AHMET ATAY
SÜLEYMAN ATAY
CENK ATAY
ERSİN KAYALAR

SPEARFISH , 18,580KG

 

MAZMOZ BALIK AVI SETI

Yakala Bırak Ödülü
Catch &  Release JASMIN
MEHMET SEPİL
CAN KESTELLİ
EGE KESTELLİ
MEHMET PAÇAL
ALİ KIRMIZIOĞLU
YENAL EGE

KILIÇ BALIĞI
500.-USD + 4 Adet Alcatel  TabletEn Büyük Balık
Biggest CatchHEAVEN EXPRESS
GALİP HAKAN KÜLAHÇI
HÜSEYİN KANDEMİR
GEORGE BAIMAKOS
OKAN KARAMAN

 

1 BLUEFIN = 44.800KG 2000.-USD + African Strike Lodge  4 kişi KonaklamaEn Fazla Balık 1
 “Overall 1”FINDIK
TAYFUN MERIC
CAN ERBAYAV
HAKAN ÇETİNKAYA
ANIL ÇİFTÇİ
ALEXANDER FOMIN

2 ALBACORE, 1 BLUEFIN = 50.22KG   3000.-USD+4 LGCep  Telefonu
4 Revo Güneş GözlüğüEn Fazla Balık 2
“Overall 2”

ESPADON

BERENT AKDEMİR
OSMAN ÜÇER
ÖMER ÜÇER
İSMAİL BOYNER
MARK BENMAYOR

2 BLUEFIN = 38,56 KG 

2000.-USD + 4 Revo Güneş GözlüğüEn Fazla Balık 3
“Overall 3”LORYMA
MEHMET OKAY
YAŞAR ÇALIŞ
ÖMER HALİT  KARAOSMAN
ALPTUĞ ÖNAL
TİMUR TİMUROĞLU

 

1 BLUEFIN = 24,82 KG 1000.-USD