Tuna Masters Alaçatı 2021

GALLERY

TUNA MASTERS ALAÇATI 2021 RESULTS

TEKNE & EKIP / TEAM

BALIK / CATCH

EN BÜYÜK BALIK
BIGGEST CATCH

STAFU

  • Burak Galip Akkurt
  • Ahmet Akınci
  • Cem Akkurt
  • Serkan Aşkar
  • Mehmet Çelik
64,6 Kg Bluefin
EN FAZLA BALIK 1
OVERALL 1

FRIEND SHIP

  • Bekir Kasapoğlu
  • Cem Alkan
  • Serkan Eren
63,4 Kg  Kılıç/Swordfish
EN FAZLA BALIK 2
OVERALL 2

FES FISH 2

  • Can Kaya Fesçi
  • Suat Can Tokgöz
  • Onur Kalaycı
  • Murat Sungurtekin
64,1 Kg Bluefin
EN FAZLA BALIK 3
OVERALL 3

VELOCE

  • Çağlar Akan
  • Fadıl Zandar
  • Cihan Okay
  • Yunus Yucad
34,6 Kg Kılıç/Swordfish

TUNA MASTER OF THE YEAR 2021 SCORES

TM TEOS TM ALAÇATI TOPLAM PUAN
TAKIM/TEAM Puan / Pts Puan / Pts TOTAL POINTS
VELOCE 1238,4 519 1757
STAFU 412,2 387 799
SHAMU MGS 417 345 762
ORKI TEAM 745 745
FRIEND SHIP 634 634
BARACUDA 239,4 373,8 613
FES FISH 576,9 577
MIA MINI 573,9 574
TORNADO 503 503
HELEN 416,4 416
TUNA VORTEX 325,2 325
TRIDENT AVA 285 285
MGS 259,2 259
AZURE 255,6 256
ALBATROS 252 252
BARBAROSSA 252 252
VENOM 240 240
X-SHARK 240 240

TUNA MASTERS ALAÇATI 2021 Contestants

Tekne Adı / Boat Name Katılımcılar / Contestants
1 SHAMU MGS – Boston Whaler 255 Sinan Kuran
Talya Kuran
Kayra Kuran
Kürşat Çetin
Halit Aslandağ
Eray Tamgaç
2 HADIA  – Cape Horn 36 OS Osama Alhaddad
Georgios Baimakos
Marlen Franciss Boyen
Erhan Sağlam
Arif Pekuz
Mohd Abdulla Saif
3 HUNTER 38 – Anıl Marin Ozan Kerem Devellioğlu
Sait Azmi Devellioğlu
Ahmethan Otur
4 STAFU – Boston Whaler 330 Outrage Burak Galip Akkurt
Ahmet Akıncı
Cem Akkurt
Serkan Aşkar
Mehmet Çelik
5 SEXY FISH – Targa 25.2 Can Kestelli
Yakup Kırat
Mehmet Dönmez
Tolga Kömüş
6 SONÇAĞ –  Mercan Bonito32 IB Sefa Sonçağ
Abdurrahman Sonçağ
Alican İlgazi
Mustafa Akarsu
7 BLUEFIN – Viking 58 C Turgut Konukoğlu
Hilmi Akın
Hasan Yazıcı
Muhammet Şişman
8 ALBATROS – Viking 55 C Adil Konukoğlu
Muhsin Parlak
Erkan Sarı
Yakup Elbüken
9 ALPELAS – Parker 800 pilothouse Tufan Pehlivanlar
Anıl Bora Pehlivanlar
Nusret Kaan Tuğhan
10 BENCHMARK – Sportfishing Tiara 43 O Nail Turan
Atilla Turan
Gökhan Turan
Bora Tömekçe
11 TIME OUT –  Cabo 36 Talip Altuğ Aksoy
Ünal Aygenoğlu
Timur Türker
Ümit Şahin
Ersin Eroğlu
12 TORO – Buddy Davis 28 Tolga Aydınol
Ramazan Yıldırımgeç
13 WANDA – Scarab 35 Turan Mutlu
Ayca Mutlu
Mehmet Kırklar
Ceyla Aysal Kırklar
14 VILIO – Scout Abaco 27 Mehmet Berberoğlu
Berke Can Berberoğlu
Olcay Kıran
İbrahim Şapçılı
15 TORNADO – Viking 55 C Mahmut Özgener
Can Özgener
Cem Özgener
Ethem Çolak
İsmail Cider
Recep Can
Süleyman Eryüksel
16 BARACUDA – Hatteras 45EX Erkut Soyak
Gökhan Çarmıklı
Burhan Çavuşoğlu
Can Soyak
Tahir Uğur
17 BADTRIP – Sunseeker 37 SportFish Vidal İtkin
Haluk Tepe
Ahmet Lahur
Mehmet Erel
18 BLUE RIBAND – Mercan Bonito 32-IB Bülent Akgerman
Ege Çoşkuner
Ufuk Atakan Demir
Mehmet Sart
19 THE STARS – Seahorse 33 Özgür Sezgin
Fikret Mesut Kocabıyık
Reyhan Sezgin
İpek Kocabıyık
20 MGS – Viking 42 O Murat Gürsoy
Emir Gürsoy
Heybet Terece
Çağatay Sarıtaş
Kaan Dut
Burhan Can
21 BIG BLUE – Sailfish 3006 Express Serdar Günseren
22 OBELIX – Two Oceans Magnum 32 Sportfish Jonathan Quinlivan
JP Nathrass
Veysel Berk
Suzan Demir
Serdar Savaş
Olcay Doğan
Serdar Uysal
Emek Külür
23 VENOM – Wellcraft 360 Patrizio Ragusin
Gürhan Özbelge
Sinan Demirhisar
Yaşar Aksoy
Giorgio Ragusin
24 SUSHI – Quicksilver Pilothouse Mehmet Baykul Baykan
Sancar Baykan
Gökhan Yüceer
25 CRYPTO – Custom 6.55 Mert Saraç
Denizhan Ünal
Levent Demiralp
Erfan Akar
26 VELOCE – Parker 920 Explorer MAX Çağlar Akan
Fadıl Zandar
Cihan Okay
Yunus Yucad
27 MIST – Scout / 245 Abaco İ. Feridun Bigalı
C. Mert Bigalı
Ahmet Atay
Fatih Uysal
28 ORKİ TEAM – Scout 7.40 Suat Yiğit
Yasin Çinkaya
Tayfun Çetinbay
A. Oğuzhan Durmaz
29 ATEŞİKO FİLİKA – Jeanneau /Merry Fisher Marlin 6 Tuğberk Güleç
Serhan Hür
Deniz Gözen
Bora Kulnar
30 TUNA VORTEX – Century 2600 WA Gürol Gerzile
Sinan Gerzile
31 MAGIC – Marine Craft 25 Seçkin Yıldızcan
Öncü Kabataş
32 TIDEBRINGER – Wellcraft 360 Coastal Burak Balık
Barış Özistek
Burak Günsev
Bora Çetinoğlu
Kaan Ünsal
Oğuzhan Öztürk
33 FRIENDSHIP – Yamaha Fr27 Bekir Kasapoğlu
34 BARBAROSSA – Bertram 63 Bülent Delican
Levent Delican
35 TEOS IV – Yelkenli Suat Evren
Mustafa Çağatay
Orkun Evren
Onat Evren
36 LİZİ – 330 Wellcraft Coastal Fatih Yiğit
Haşim Dim
Mehmet Şahin
Tolga Çalım
37 MEGA – Al Custom 30 Mustafa Gürbüz
Mehmet Mert Özsoy
Onur Aykon
38 ZEYNEP-B – Wellcraft Scarab Sport Bora Tekin
Kenan Özenir
Murat Nergiz
Nihat Deniz
39 AMAZE 2 – Rampage 34 Express İsmet Aslan
Ece Şule Aslan
Cemre Atik
Cem Uzun
40 ROSE – Luhrs 37 Mehmet Okay
Timur Timuroğlu
Ali İsmet
Ömer Karaosmanoğlu
41 PRANA – Appreamare 51 Umut Kızıltan
Gökhan Uguden
Mehmet Demirel
Can Avcı
Selami Korkut
42 ODİN – QuickSilver Arvor 250AS Macit Akad
Aydın Kurhan
Reşat Erbaykent
Tolga Kömüş
Mehmet Dönmez
43 TEZDAV – Gradywhite Marlin 300 Mehmet Zeki Ziya
İlkay Aslım
Ferdinç Kılınç
Cenk Kurtarıcıoğulları
Davut Ziya
44 X-SHARK – Luhrs 37 Kerem Şengezer
Cüneyt Paksoylu
Mehmet Önder Köse
45 AZUR – Parker 920 ex Burak Ergiri
Murat Sezal
Zafer Gerçek
Uğur Aykon
Ümit Seri
46 NEVER TOO LATE – Custom 9,90 Semih Dinler
Muhsin Çilek
Bertan Ayduk
Murat Uğurlu
47 TYRA -Absolute 56 Burak Çağdaş Çağlar
İlker Emirzeoğlu
Cem Koçak
Onur Altan Tan
48 FES FISH 2 – Beneteau Barracuda 9 Can Kaya Fesçi
Suat Can Tokgöz
Onur Kalaycı
Murat Sungurtekin
49 CAMELOT – Meridien 391 Kaan Adıgüzel
Abidin Necimoğlu
Yavuz Taşkaya
Kerim Ertürk
Murat Adıgüzel
50 OUTLAW – Grady White 330 Express Doruk Yavuz
Can Ural
Çağdaş Kunt
Berfu Evliyaoğlu Yavuz
51 BURKİ – Grady White 306 Bimini Cem Baysal
Ahmet Saraçoğlu
Tarkan Arslanmuğul
Andreas Lordos
52 ADEO – Vicem 58 Sebahattin Hafızoğlu
Fatih Altaylı
Gürtay Kıpçak
Ali Karahan
İnanç Molvalı
Mustafa Sözer
Ali Yücel
53 TRIDENT AVA – Parker 920 explorer Vahap Kavlak
Yunus Kokarcalı
Cem Güzel
Yunus Kozlu
54 ESPADON I – Cabo 32 express Berent Akdemir
Leo Khan
Kerem Okman
Yaşar Kaptan
55 FIUME – Quick Silver 905 Pilothouse Serkan Sezginer
Serhat İnce
Eray Demirtaş
Serdar Sezginer
56 CANO 1 – Bonito 32 Can Özer
Hasan Gümüşkesen
Sinan Kosif
Sertaç Saygan
57 JOURNEY01 – Quicksilver Arvor 215 Ali Burak Özkan
Kübra Özkan
Matt Corbett
Bulut Kıvrak
58 OCTOPUS – Wellcraft 330 Coastal Fatih Sinan
Serkan Sinan
Ekrem Vardar
59 CHOSEN – Al Custom 21 Alptuğ Önal
Bora Özer
Ediz Dülger
Osman Bulutlar
60 DORİ – Axopar 28 Saro Tekyıldız
Şebnem Eriş
Haluk Tepe
Vahit Paksoy
61 SELMUŞ – Jeanneau MerryFisher legend Melih Özdemir
Artun Özdemir
Kıvaç Aytekin
Mehmet Özsaruhan
62 PRIMAVERA – Recreational craft 8,5 Eyüp Necimoğlu
Tuncay Kılıç
Kazım Tınaz
Efe Gürsoy
© 2021 TUNA MASTERS ALAÇATI