• Hava Durumu / Weather Report

2011 Alaçatı

06 October – 09 October

Alaçatı Fishing 2011 Kayıt Listesi

Alaçatı UluslararasıBalık Turnuvası 5.kezAlaçatıPort Marina`da gerçekleşecek. Her sene artan katılımcı sayısı ve seyircisiyle senenin en heyecanlı aktivitesi haline gelen turnuvaya bu sene de yurtdışından katılımcımız var. 5.yılımız olması ve yoğun talep nedeni ile 50 tekne ile sınırlı olan katılımcı sayısı 65’e çıkartıldı. Gene herzamanki gibi 5 kişilik yedek listemiz de var.

Tüm kayıtlar ancak ve yalnızca ödeme alındısı ile teyid edilmiş sayılacaktır.

No Boat Name / Length Anglers
1 ALBATROS RIDVAN HOŞGÖR
2 ALCEDO
Logan 380 38 feet
OKAN BUDİN
HAKAN BUDİN
PINAR BUDİN
HAYRİYE BUDİN
BATU BUDİN ( Junior )
3 ALIVE
Larson 27 feet
OSMAN ÜÇER
İSMAİL BOYNER
4 ANGEL OF THE SEA
Gobbi 345 Gs
FİKRET YILDIZ
ALİ KARAKUŞ
FAHRETTİN ARGAN
MEHMET SÖĞÜTLÜ
ORKAN BEY
KAYA YÖRÜKOĞLU
5 ASAHI
Trawler / 13,85×3,95
ATİLLA KUTBAY
6 BARKA (Varka) STAVROS MANTHEAS
7 BAY YENGEÇ
Searay 290
TANER KAVKACI
GÜNERİ OKUMUŞ
BERK BALBAY
BAHADIR ÖNKAHRAMAN
8 BLUE BIRD
Beneteau Antares 10/80
TANKUT KARABACAK
MUSTAFA CAN
MEHMET GÜREL
ATILLA ÖZTÜRK
9 BUONA SERA
Mariah z280 / 28 ft
AYÇA KIRCA
MURAT KIRCA
10 CAN CEM
32 Bonito
MAHMUT ÖZGENER
11 CANO
Gobby 8m
CAN ÖZER
NECMETTİN YAY
HALUK TEPE
12 CEMAL KAPTAN
Mercan Goby 230
MUZAFFER ALANYALI
CEMAL KARATAŞ
GÖKHAN KAŞGÜL
İSMAİL BEY
13 CES
Alemdar Fisher 35
EMRE YÖREK
FATİH YÖREK
ENDER OKÇAN
OKAN DURNA
VOLKAN YAYLALI
14 COSTELEN
Azimut 62
LUCIANO TRUCCHI
15 ÇAĞLA 3 ALİ ERDEN AŞIK
MUSTAFA BENGİSU
16 DAY MAKER
Seafox 26 feet
SAYAN SOKULLU
 

17

DEEP BLUE
Albacore 25ft
CENGİZ YÜKSEK
ÇETİN DEMİRTAŞ
HİKMET ZEREN
ERTUĞRUL İÇİNGİR
18 DELİ MAVİ
Mavi 29
MİTHAT ŞİVELİOL
KEMLA YAZICI
ÖZDEMİR KURAN
NURETTİN HAKYEMEZ
19 DELUXIA UMUT DURBAKAYIM
20 DESIRE
Cruisers 2870rouge
EKREM ÇİFCİ
21 ECINE – 3
Guycouch 16m
HASAN VANLI
TURGUT KONUKOĞLU
ERTUĞRUL KONUKOĞLU
YİĞİTCAN KONUKOĞLU
CENGİZ KONUKOĞLU
ENİS SARIKÖY
PIERETTE SARIKÖY
22 EIRINI CHRISTOS KAMITSIS
23 EL QUIZO
Luhrs 37
ÖMER ATAY
CAN ULKAY
MUSTAFA VAN
MURAT MESTUD
YILDIRIM ÖZDEMİR
24 FISHMANIA
Marlin 25
GÖKÇE BAYSAK
25 FİLİKA
Merry Fisher Marlin 6.30
CAN KESTELLİ
EGE KESTELLİ
KURTUL KAPTANOĞLU
26 IDEFIX
Motorboat 58ft
LEVENT ERDOĞAN
27 KARAHAN
Euro Craft 35
ŞEVKET KARAHAN
OĞUZ GÜLER
YAVUZ GÜLER
28 KARIA
Targa 35
CAN EKŞİOĞLU
29 KAUMI
Motoryat 10m
DENİZ ÖZKARDEŞ
30 KIRACHA
Jeanneau Merry Fisher 7 m
LEVENT TEMİZER
AHMET TOSUN
ŞAN YÜCE TÜRÜN
 31 LADY J ALPHA
24 m. Benetti 23D
İSTEMİ GÜREL
YUNUS MATUR
JOAN GÜREL
ÇAĞIN CİHANGİR
ARİF YILMAZÇELİK
32 LALE
Searay 45 feet
ARDA ÇAYIRLI
33 LEMAN
Prestige 34S
ŞÜKRÜ AKKAN
34 LORYMA
Albamare 30ft
ÖMER HALİTKARAOSMAN
KADİR TOKMAN
MEHMET OKAY
TİMUR TİMUROĞLU
35 MAHI MAHI
Marin Craft Marlin 29
LEVENT BİLGİNOĞLU
ERHAN YAĞIMLI
METE TONER
MEHMET ÇIRPICI
36 MARIA
Sportfish 8,22
ANDREAS ROUSSAKIS
37 MASTROGHIORGHIS CHRISTODOULOS GRILLIS
38 MENEVİŞ
Spear 25 / 7.5m
YİĞİT TOZAK
KAĞAN KASAPOĞLU
39 MİNER
Searay 40
SÜLEYMAN ATAY
40 MYSON
38ft Fountain
ÖMER FARUK TORUN
YUNUS EMRE TORUN
KIVANÇ KUYRUKLUYILDIZ
HASAN İSTİKBAL
CÜNEYT ŞAT
CENK ARSLANOGLU
ADNAN AYDOĞAN
41 NAYA 2
GW /30ft
BERENT AKDEMİR
42 NAZANAY
M/Y Fiber 11,60
MURAT ERTENEK
TÜRKER AY
MEHMET AKKAN
TOLGA AYGÜN
43 PRANA
Benetau Swift 42
UMUT KIZILTAN
UFUK KIZILTAN
SERDAR SENEMOĞLU
44 RAKSER
Rakser Sloop 700 / 700×250
RIDVAN KUTLAY
SERDAR AYALP
VOLKAN GÖNÜL
45 SEAESTA
Rinker 280
SELİM JIMI
46 SEAGULL CAN FESÇİ
47 SEASIDE
Marlin 25
OSMAN ÖZ
NEZİR TEPEKULE
48 SERENDIP
Marlin 25
MEHMET ARTUNA AYSUN
 49 SUNSET
Marlin 29
SEZAİ TAŞKENT
50 TAARUZ 1
Marlin 29
MURAT ÇEHRELİ
AZMİ AKIN
CEZMİ AKIN
51 TARPON
Grady White Canyon336
NEVRES ÜLGEN
52 TEOS-3
Jeaneau/Sun Odyssey – 37 Feet Yelkenli
SUAT EVREN
FATİH HASIRCI
YILDIRIM URAN
ADNAN NARİN
TİMUR YAYKIRAN
53 TİMALU
Sea Ray 290 SS
TİMUR AŞÇI
UĞUR ÖZDİL
MÜJDAT ARABACIOĞLU
İSMAİL DİKMEN
LEVENT KAYIRA
54 TORNADO
Rib Oceanic 7,30 Meter
BALALIS VISSARION
55 TUNA VORTEX
Century 2600/ 8.03/2.60
GÜROL GERZİLE
SİNAN GERZİLE
56 UHURU
58ft Blue Game
CEM BOYNER
MUSTAFA TAVİLOĞLU
ALİ KÜRŞAT
POLAT ÜYAL
JIMMY ( DIMITRI ) KALAITZIES
VEYSEL AKÇAY
GÜRKAN DURAK
ERAY ACARTÜRK
57 VICEM
Vicem 54 Sportfisher
AHMET BARANLIOĞLU
KUTSAL ÇOBAN
SEBAHATTİN HAFIZOĞLU
ZEKİ KONUKOĞLU
MARLİN PERRA
SAMİ KONUKOĞLU
ADİL KONUKOĞLU
RIZA IŞIK
ALİ TANIR
FATİH KONUKOĞLU
58 VIPER
Marlin 25
CAN GÜRKAN
MEHMET ÖZDEMİR
MEHMET TANFER
KAAN ÖZBENLİ
59 VOLİ
Marlin 29
KASIM KURTOĞLU
CELAL ÖZBAŞ
FERİDUN BİGALI
FUAT KUÇANİ
60 WAMBUKA
Wellcraft 33
EKREM VARDAR
ALİ VARDAR
YAĞMUR DOĞAN
ERAY TUCCAR
61 WANDA
Wellcraft Scaraab 35
TURAN MUTLU
62 WET CAT
Austhai 800 Cabcat
TAYFUN MERİÇ
63 ZEPHYR
Voyager 45
HÜSEYİN KIZILAĞAÇ
64 ZEYNEP
Wellcraft Scarab 30
BORA TEKİN
NİHAT DENİZ
ORÇUN ÇETİNER
İSA KOÇAK
65 ZUGO BOZO GÖKHAN ÇARMIKLI
ÖDÜLLER SONUÇLAR
“Jüri” Özel Ödülü / “Jury” Special Prize    

1 SEASIDE – Marlin 25
OSMAN ÖZ
NEZİR TEPEKULE
*Turnuvanın 2.gününde yarışmayı terk edip zorda olan bir tekneyi karaya çekmiştir.
 500.-USD

Lowrance Yakala Bırak Ödülü / Lowrance Release  

1 DEEP BLUE – Marlin 25ft
ERTUĞRUL İÇİNGİR
CENGİZ YÜKSEK
ÇETİN DEMİRTAŞ
HİKMET ZEREN
*Yaklaşık 5-6kg Zargana Azmanı’nı uslup ve kurallara uygun olarak geri salmışlar, video ile görüntülemişlerdir.
LOWRANCE NAVİGASYON CİHAZI

Çocuk Kategorisi Ödülü / Junior Category Special Prize
Katılan tüm küçük yarışmacılarımıza organizasyon komitesinden küçük ödüller verildi.

1 ÖMER ÜÇER – ALIVE
CAN ÖZGENER – CAN CEM
BATU BUDİN – ALCEDO
TAŞKENT – SUNSET
 YAPAY YEM SETİ

En Büyük Balık / Biggest CatchBu kategoride sayılacak herhangi bir türün en ağır örneği yalnızca o kategoride olmak ve puan almak üzere bir kere sayılacaktır.
The “largest” single fish of any species to be presented for the “largest catch” category will be accounted only once in one prize and point category only. That fish will therefore not be accounted for in the overall category.

1 UHURU – 58ft Blue Game
CEM BOYNER
MUSTAFA TAVİLOĞLU
ALİ KÜRŞAT
POLAT ÜYAL
JIMMY ( DIMITRI ) KALAITZIES
VEYSEL AKÇAY
GÜRKAN DURAK
ERAY ACARTÜRK
 2000.-USD

“Overall” – En fazla balık
Birincilik, İkincilik ve Üçüncülük Ödülleri tüm türleri kapsayarak toplam ağırlık sınıflandırmasına uygulanacaktır, ancaken büyük balık burada sayılmayacaktır.
First, Second and Third Prizes will go to the overall weight classifications, and to include all species, except the one specimen that will go for the largest catch category.

1 PRANA – Benetau Swift 42
UMUT KIZILTAN
UFUK KIZILTAN
SERDAR SENEMOĞLU
3000.-USD
Sponsorumuz Vodafone tarafından her yarışmacıya Samsung Galaxy Tablet
2 EL QUIZO – Luhrs 37
ÖMER ATAY
CAN ULKAY
MUSTAFA VAN
MURAT MESTUD
YILDIRIM ÖZDEMİR
 2000.-USD
3 ALIVE 
OSMAN ÜÇER
ÖMER ÜÇER
MAHMUT DERMANCIOĞLU
ALİ DİNÇER
TUNA VORTEX

GÜROL GERZİLE
SİNAN GERZİLE

 1000.-USD
1 500$ JASON SUSAR
En genç yarışmacı olarak 2 senedir katılımı nedeni ile