• Hava Durumu / Weather Report

2013 Alaçatı

03 Ekim – 06 Ekim

Alaçatı Fishing 2013 Kayıt Listesi

No Boat Name / Lenght Anglers
1 FIRST ONE
42
UĞUR IŞIK
ALİ TANIR
RIZA IŞIK
CAFER BAKIRHAN
MAJOR AHMED EBRAHIEM
LOUIS NEGRE
2 UHURU
Bluegame 18,5M
CEM BOYNER
VEYSEL AKÇAY
3 SHARKBAIT
Viking 52 Open
MUSTAFA V. KOÇ
MUSTAFA GÜNEŞ
NADİM ACHİ
JASON SUSAR
ZEKİ KOEN
VOLKAN UÇAK
4 TIME OUT
Cabo 36
TOLGA AYDINOL
5 DEEP BLUE
Albacore 25
ERTUĞRUL İÇİNGİR
6 BLUE FIN
Viking 42
TURGUT KONUKOĞLU
7 ZEYNEP-B
WELLCRAFT SCARAB / 9,19 m.
BORA TEKİN
KENAN ÖZENİR
HAKKI ATTAROĞLU
MEHMET KİTİŞ
HALUK SOYUER
ORÇUN ÇETİNER
8 TEOS 3
Jeanneau/Yelkenli,37 feet
SUAT EVREN
9 LEMAN
Prestige 34
ŞÜKRÜ AKKAN
10 FINDIK
Albin 28
TAYFUN MERİÇ
CAN ERBAYAV
HAKAN ÇETİNKAYA
SELÇUK DİM
ALEXANDER FOMİN
11 TUNA VORTEX
Century 2600
GÜROL GERZİLE
SİNAN GERZİLE
12 KARIA
Targa 35
CAN EKŞİOĞLU
13 PRANA
Swift Trawler 42
ERTUĞRUL ÖZCAN
UMUT KIZILTAN
14 ZAYA
Minor 27
ADNAN AKDEMİR
15 TARPON
Grady white. 33,6
ENİS ÜLGEN
16 ANGEL OF THE SEA
Gobbi 345sc
FİKRET YILDIZ
17 LORYMA
Albemarle 32
ÖMER KARAOSMAN
AHMET OKAY MEHMET OKAY TİMUR TİMUROĞLU UFUK CANGİR
18 SMILE
Solemar 26 Oceanic
FERİT KORA
HÜSEYİN KIZILAĞAÇ
HAKAN HANCI
BİROL GEÇER
19 TOMASINA
Luhrs 9.5m
NEIL MAC KINNON
HENRY DUNCAN
GÖKHAN ÇİÇEKSOY
KEMAL GÜNDOĞDU
20 MARIA
Custom Made Fishing Boat
ANDREAS ROUSSAKIS
21 WAMBUKA
Wellcraft 330 Coastal 11.5 m
EKREM VARDAR
CENK AKA
MURAT ESENER
AJLAN HEPER
YAĞMUR DOĞAN
KERİM KİP
22 BIG EYES
Riviera 43 Feet
CEM BALCI
ÖMER GENCTURK
HAKAN DALOKAY
RECEP ERTAŞ
KERİM KİP
23 SÜHEYLA SULTAN
Gulet – Ketch / 40.00 m. / 132 ft
OSMAN MURAT KARADENİZ
SADUN BORO
İREM DENİZ KARADENİZ
ZEYNEP HAREZİ
ÖZGÜR ŞAMİLGİL
ALİ ZİYA YILMAZ
24 HAMMERHEAD
Four Winns Conguest 217 6.45 m.
CEM BAYSAL
BURAK BAYSAL
SELÇUK SÖZEN
BEKİR AKBAŞ
25 PESCATORE
Wellcraft 360 Coastal / 12,5m
GÖKÇE BAYSAK
MEHMET KAVUR
26 CES-DY
North Star 265
EMRE YÖREK
ALİ İHSAN YÖREK
FATİH YÖREK
27 ESPADON
Gulet 18.90
OKTAY KARASU
NEJAT ERDOĞAN
İSMAİL DİKMEN
EMRE ERDOĞAN 
28 ZEKİ
Marlin 25
LEVENT BİLGİNOĞULLARI
MEHMET ÇIRPICI
METE TONER
İSMAİL CİDER
29 MELISSA
Azimut 42
ALLATTİN ÇANKAYA
MUZAFFER USLU
ENDER OKCAN
TAYLAN GÖRDÜREN
SELAHATTİN SOYLU
ATAK PEKDOĞAN
30 JASMIN
Trowler 38m
YENAL EGE
CAN KESTELLİ
MEHMET SEPİL
ÖMER BİROL
31 OREON
SeaRay 48 Sundancer
ZEKİ SAİROĞLU
HALUK ÖZYAVUZ
DORUK YAVUZ
NAİL SARI
32 LEMON
Azuree 40
ALİ LAHUR
33 M/Y LADY J ALPHA
24m. Benetti 23D
İSTEMİ GÜREL
34 I SOON
Luhrs 31
KEREM ŞENGEZER
ADNAN BİLGUTAY
ERCAN TABAK
FETHİ GÜMÜŞ
35 DORY
Beneteau Swift Trawler 44
ERİM BENER
KUTHAN ÖTER
ALTUĞ YAKA
TEMEL ŞOLTA
36 MY ANGEL V
Vicem Sportfish 57
SAMİ KONUKOĞLU
FİKRET KİLECİ
LEVENT KIROĞLU
37 MILK
Boston Whaler 28
MUZAFFER KAYHAN
38 FİLİKA
Marlin 6.30m
CAN KESTELLİ
39 DAY MAKER
Blue Game 47
SAYAN SOKULLU
OSMAN EREN
40 MELEK
Boston Whaler 230 7,5mt
SİNAN KURAN
ERHAN YAĞIMLI
41 ESPADON
Cabo 32 Express
BERENT AKDEMİR
42 GÜNEY YILDIZI
Hatteras Motor Yat 22mt
YALÇIN ÖZMEN
ECVET SAYER
CAN TUNÇSAL
GÜVENAY SÜSLÜ
SARUHAN TAN
RIZA KUTLU
43 EQUINOX SİRHAN ÖZEN
MUAMMER ÖZEN
AKIN KOÇYİĞİT
HALDUN ÇELİKKOL
44 BONITO
Boston whaler 345
MURAT YILMAZ
45 FIGHTING LADY İSKENDER ATAKAN
EROL TABANCA
CEM SİYAHİ
MERT ATAKAN
TOLGA ATAKAN
CEMAL CEBLİ
46 MEDOUSA
Cranchi Atlantique 40 13.6m
ŞEVKET KARAHAN
AYKUT KARAHAN
BERKAN ERŞAHİN
SONER BÜYÜKKINACI
OĞUZ GÜLER
YAVUZ GÜLER
47 ALIVE
Larson 275
OSMAN ÜÇER
ÖMER ÜÇER
İSMAİL BOYNER
MAHMUT DERMANCIOĞLU SÜLEYMAN SİMAVİ
48 TATANKA
Beneteau Antares 8m
CENGİZ TEYMUR
İSMAİL ÇAĞLAR
TAMER UÇKUN
YILMAZ HEPKUMBARACI
49 VICTORY
Cigarette 36
GÖKHAN ÇARMIKLI
50 AYŞE
Azimut Magellano 43
SÜLEYMAN ATAY
AHMET ATAY
CENK ATAY
EMRE ATAY
ERDOĞAN ATAY
51 PER DUE
Bonito 32
SERKAN KÖKALP
52 EL QUIZO
Luhrs37
ÖMER ATAY
53 NORTH STAR
Northstar
İLKER İLDAM
54 JUNE
S/Y 13.5m
EVREN KÖPRÜLÜ
55 BEYAZ
Lagoon 560
RIFAT ÖKTEM
MURAT ÇEÇEN
FIRAT ÇEÇEN
KEMAL SAATÇİOĞLU
TAHİR DOĞAN
SİBEL KARASU
56 DUO II
Al Custom 25 / 8,40 mt
DARIO CERIOLI
57 BLUE BIRD
Benetau Antares 10.80
TANKUT KARABACAK
58 CARMEN
Tiara 3800
SÜLEYMAN SOYBAŞ
CARMEN SOYBAŞ
İBRAHİM SOYBAŞ
YASEMİN SOYBAŞ
59 AYLİN
Solemar 32
NECMETTİN YAY
ERKAN BÜKEN
BURAK ALP
AHMET OKKERMAN
MUSTAFA  AVAN
60 TNT
Luhrs 29 Tournament
HALUK TEPE
HAYK SARACYAN
HÜSEYİN SERT
61 SERENDİP
Marincraft Marlin 25
AHMET HAMDİ AYSUN
62 MADX
Xyatch 41
BARIŞ MERZECİ
DENİZ ÖZKARDEŞ
OĞUZ ÖZKARDEŞ
MURAT KUYU
63 WANDA TURAN MUTLU
64 BALA
Ferretti 23 M
VAHİT PAKSOY
65 SABAN
Searay 335
UĞUR ŞEN
SİNAN KOÇER
HADİ KARASU
MERT VAN
66 BIANCA
Beneteau 40
EMRE TORUN
67 MINER
Motor Yat 76ft
AYCAN YAVUZ
LEVENT ERDOĞAN
BURCU ERDOĞAN
ŞENİZ MEZİANİ
HASAN MEZİANİ
68 CANO 1 CAN ÖZER
69 ALSYUM III SOZOS VORGIA
CHRISTOS KAMITSIS
70 KARABİBER
Bayliner 315
HÜSEYİN NAFİZ ŞENGÜL
ALİ DEMİREZER
ERAY ÇATI
YAVUZ DURAÇE
71 ALCEDO
Lagoon 380
OKAN BUDİN
HAKAN BUDİN
HAYRİYE BUDİN
PINAR BUDİN
ARDA BUDİN
BATU BUDİN
72 CEMAL REİS
Starfısher 8,70
CEMAL KARATAŞ
CENK ALANYALI
MUZAFFER ALANYALI
GÖKHAN KAŞGÜL
73 İSTİKBAL / ROUGE
Jeanneau 50 ft
AHMET TOSUN
LEVENT TEMİZER
HASAN İSTİKBAL
CENK OVA
74 ÜMİT MARİN
C-dory 7.20
OKAN TOZUN
EMRE AKBAŞ
MESUT AKGÜN
BURHAN ÖZDEMİR
75 SLIENCE OF LIFE
Beneteau Barracuda 9m
MURAT ASLAN
FARUK YILMAZ
CAN GÜRKAN
76 SPEAR
Fishing Boat 10m
NURETTİN HAKYEMEZ
77 CRAZY BLUE
Wellcraft 330
MİTHAT ŞİVELİOL
78 MIA
Bertram 570
TONY MAMOUNAS
79 DIAS
Pirelli 9,90m
IBRAHIM CECEN
SELIM CELIK
TURGUT ARIKAN
BAHA AKIN
80 NEG
Voyager 45
MURAT AKTÜN
SİNAN KOÇER
81 CASTAWAY
Wellcraft coastal 252
VISSARION BALALIS
82 KALIMERA
M/Y 37 ft
METİN UZELLİ
83 EIRINI Chiristos Kamitsis
84 DENOM
Searay Sundancer375 /11.43M
ROBERTO MAKRIPODARI
BATUHAN BARAN
MUHİTTİN İŞÇİMEN
KEREM ERHAN
İBRAHİM
85 KRACHA
JEANNEAU MERRY FISHER 6.80
TOLGA ALTAN TUGCU

Kayıtlarımız kapanmıştır. Yedek listeden asıl listeye geçen teknelerin kayıt işlemlerini en kısa sürede tamamlaması gerekmektedir.

Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz….

ÖDÜLLER SONUÇLAR
“Jüri” Özel Ödülü / “Jury” Special Prize    

 

1

  500 USD +
PATMOS TRADITIONAL HOUSES IRINI OTEL’DE 4 GECE 2 KİŞİ KONAKLAMA


Çocuk Ödülü / Junior Prize

1   LENOVO THINK PAD

 

Bayan Ödülü / Ladies Prize

1   LENOVO THINK PAD

 

Özel Kategori / Special Category

1  Bill Fish AL CUSTOM
2 KİŞİ AFRİKA GEZİSİ
2  Dorado 1000TL DENİZ DÜKKANI HEDİYE ÇEKİ

 

Yakala Bırak Ödülü / Catch &  Release  

1   ROD & REEL
LENOVO THINK PAD

*Geri Salma (Release)” kategorisi ve dolayısıyla puanlaması yalnız ve sadece Mavikanat Orkinos (Bluefin Tuna) ve Zargana Azmanı (Spearfish)
için geçerlidir, digger türlere uygulanmaz. Bu kategorinin kabul şartları için ltf. “Turnuva Kuralları – Geri Salma” bölümüne bakınız
* The “Release” category and its points allocation thereof is only applicable for Bluefin Tuna, Broadbill Swordfish and Spearfish species. No other
species will be considered. For this Release category acceptance conditions, pls. refer to the “Release” section in the Tournament Rules.

En Büyük Balık / Biggest Catch

1 2000 USD
4 ADET OAKLEY GOZLUK

*Bu kategoride sayılacak herhangi bir türün en ağır örneği yalnızca o kategoride olmak ve puan almak üzere bir kere sayılacaktır.
*The “largest” single fish of any species to be presented for the “largest catch” category will be accounted only once in one prize and point
category only. That fish will therefore not be accounted for in the overall category.

“Overall” – En Fazla Balık

1 3000USD
4 ADET OAKLEY GÖZLÜK
4 ADET  TELEFON
2   2000 USD
3   1000 USD

*Birincilik, İkincilik ve Üçüncülük Ödülleri tüm türleri kapsayarak toplam ağırlık sınıflandırmasınauygulanacaktır, ancak en büyük balık burada
sayılmayacaktır.

*First, Second and Third Prizes will go to the overall weight classifications, and to include all species,except the one specimen that will go for the largest catch category.