Tuna Masters Alaçatı 2017

TUNA MASTERS ALAÇATI 2017 SONUÇLARI

TEKNE & EKIP / TEAM

BALIK / CATCH

EN BÜYÜK BALIK
BIGGEST CATCH
TORNADO (MASTER CLASS) 87,00KG Bluefin AIFT 2017 Biggest Catch
EN FAZLA BALIK 1
OVERALL 1
X-SHARK 955,20 Puan

63,50KG Bluefin

56,00KG Bluefin

39,70KG Bluefin

AIFT 2017 OVERALL 1
EN FAZLA BALIK 2
OVERALL 2
TORNADO 729,30 Puan

47,70KG Bluefin

AIFT 2017 OVERALL 2
EN FAZLA BALIK 3
OVERALL 3
WHALE RIDER 352,80 Puan

58.80KG Bluefin Orkinos

AIFT 2017 OVERALL 3

TUNA MASTERS ALAÇATI 2017 Katılımcılar

Tekne Adı / Boat Name Katılımcılar / Contestants
BLUEFIN – Viking 55 C Turgut Konukoğlu
Burak Parlak
Hasan Yazıcı
Hilmi Akın
Muzaffer Kayhan
SHAMU – Viking 42 ST Sinan Kuran
Doğuş Kuran
Zafer Toksöz
Osman Bulutlar
Engin Çetinkaya
Alptuğ Önal
Bora Özer
Ömer Karaosman
GÜNEY YILDIZI – Hatteras 22m Gardenya Erdöl
Sacit Ertuğ
Ecvet Sayer
Kürşat Tüzmen
Hakkı Can Tuncsav
PESCATORE – Wellcraft Coastal 360 Gökçe Baysak
Mehmet Kavur
BARACUDA – Hatteras 45EX Erkut Soyak
Can Soyak
Gökhan Çarmıklı
Burhan Çavuşoğlu
Murat Aslan
Necmettin Tüfekçi
MEVA – Fountaine Pajot Orana 44 Ahmet Hamdi Aysun
Mehmet Artuna Aysun
MAYKO – Boston Whaler Vantage270 Semih Dinler
Ibrahim Özden
Murat Uğurlu
Kerem Okman
İbrahim Tekkumru
VİCEM – Vicem 65 Sport Fish Sebahattin Hafizoğlu
Vahit Paksoy
A.Gürtay Kıpçak
Erhan Tarhanacı
İnanç Molvalıoğlu
TORNADO – Viking 42 O Mahmut Özgener
Can Özgener
Cem Özgener
M-80 – M-80 Bülent Akgerman
Levent Akgerman
Ufuk Atakan Demir
Mehmet Sart
Kemal Karaca
MY WAY 1 – Custom 21m Enis Ülgen
Nevres Ülgen
Mustafa Özcan
ALBATROS Adil Konukoğlu
Ertuğrul Konukoğlu
WAMBUKA – Wellcraft  Coastal 330 Ekrem Vardar
Yağmur Doğan
Ali Hasan Vardar
WANDA – Scarab 35 Turan Mutlu
Ayca Mutlu
Mehmet Kırklar
Ceyla Aysal Kırklar
TORO – Buddy Davis 28 Tolga Aydınol
Ramazan Yıldırımgeç
WHALE RIDER – Boston Whaler 330 Outrage Talip Altuğ Aksoy
Ünal Aygenoğlu
Hakan Tekinoğlu
BADTRIP – Sunseeker 37 SportFish Vidal İtkin
Sean Amor
ECHO – Bonito 32 Murat Esat Zabıtçı
Hakan Taner
CANO – Bonito 32 Can Özer
Sinan Kosif
Rıfat Perahya
Cefi Kamhi
İsmail Öksüzoğlu
Sertaç Saygan
ARSYMA – Bonito 32 Necmettin Yay
AMAZE 2 – Rampage 34 express İsmet Aslan
Ece Şule Aslan
Ateş Ata Aslan
Mehmet Berberoğlu
Cemre Atik
Zeynep Ece Aslan
PEARL – Vicem 57 Sportfishing Sami Konukoğlu
Levent Kıroğlu
CAMELOT – Meridien 391 Eyüp Necimoğlu
Kazın Tınas
Uğur Pirinççioğlu
Bora Pehlivanlar
Abidin Necimoğlu
ZEYNEP-B – Wellcraft Scarab Sport Bora Tekin
Haluk Soyuer
LOTİ- Marin Craft Marlin 29 Tufan Pehlivanlar
Bora Pehlivanlar
Tuncay Kılıç
Hamdi Durmuş
FİDATO – Quicksilver 905 Feridun Bigalı
İpek Bigalı
Muammer Gargun
Cemal Mert Bigalı
SABAH SUYU – Grady White Marlin 300 İsak Rozanes
Özgür Erdoğan
UHURU – Bluegame 58 Cem Boyner
Ali Kürşat
Zeki Koen
Veysel Akçay
Gürkan Durak
WET CAT – Austhai Cabcat 800 Tayfun Meriç
Can Erbayav
Can Cömert
Ahmet Şahinoğlu
MENEVİŞ – Marine Craft Marlin 25 Tolga Yücebaş
Zümrüt Yücebaş
Tunç Çataloğlu
Vedat Kazancıoğlu
EOLE – Yelkenli Sinan Koçer
Esin Koçer
Murat Aktün
Ayşegül Çukurova
Bülent Tatari
Ceylan Tatari
BURKİ  – Grady-White 306 Cem Baysal
Çiğdem Çoşar Baysal
Burak Baysal
SEXY FISH –  Targa Can Kestelli
Ege Kestelli
Ceren Yağımlı
Erhan Yağımlı
BLUEBIRD – Antares 32 Tankut Karabacak
Mustafa Can
Koray Öcal
FIRST ONE – Center Console 45 feet Uğur Işık
Ali Tanır
Rıza Işık
Cengiz Arsay
VICTORIA – Wellcraft Express Cruiser Barbaros Özkaptan
Ramadan Kamiloğlu
Osman Nesin
Engin Gürel
Alihan Pehlivan
TUNA VORTEX – Century 2600 Gürol Gerzile
Sinan Gerzile
DREAMER 1 – AlCustom 30 Fikret Yıldız
Egemen Ege
Yakup Yaşa
Ahmet Özbekçi
ACE – Moonday 650SD Aydın Akıncı
Behram Levent Yılmaz
Ege Çoşkuner
MAGIC – Marine Craft 25 Seçkin Yıldızcan
Öncü Kabataş
TEOS 4 – Yelkenli Suat Evren
Erhan Uzunoğlu
Hasan Orkun Evren
Onat Evren
TYRA -Absolute 56 Çağdaş Çağlar
Cem Koçak
Fatih Çelik
ESPADON I – Cabo 32 Berent Akdemir
Mark Benmayor
Adnan Akdemir
Sayan Sokullu
CES – NARWHAL Emre Yörek
Bahadır Özata
Ali Çiftçi
Nihat Altınkaya
Okan Durna
EL QUIZO – Luhrs 37 IPS Ömer Atay
Ali Atay
Osman Üçer
Ömer Üçer
Yıldırım Özdemir
Mehmet Özsaruhan
HEAVEN EXPRESS – Northstar 880 Hakan Külahçı
Pınar Külahçı
George Baimakos
Ejder Özgür Enis
DAPHNE 35 – Beneteau Baracuda 9 Can Atik
Mehmet Karakuş
Hasan Gökdağ
Alper Öztürk
ORTA DALGA – Carolina Classic 35 Cem Çetin
Asil Mersin
NEMO – Boston Whaler Outrage 27 Sean Galleymore
Jonno Quinlivan
X-SHARK – Luhrs 37 Kerem Şengezer
Metin Uzelli
Adnan Bilgütay
Ercan Tabak
Fethi Gümüş
Mehmet Önder Köse
BIG BLUE – Sailfish 3006 Express Offshore Fisher Öğünç Irmak
Levent Aydinç
Mehmet Tanfer
Nihat Tanfer
Serdar Günseren
Ömer Makaracı
ROSE  – Luhrs 37 Canyon Timur Timuroğlu
Mehmet Okay
Ufuk Cangır
Tolga Eriş
ALAMATRA – Motoryat AnılMarin Çağlar Çoşkun
İshak Çoşkun
Olcay Argun
Alper Tomaçgil
MEDI-SEMM – Cabo 35 Ömer Faruk Torun
Cüneyt Şat
Emre Torun
MILK – Boston Whaler Outrage 27 Hilmi Kayhan
3 OF A KIND – Wellcraft 360 Muhittin İşçimenler
Patrizio Ragusin
Cevat Ergin
Gürhan Özbelge
BREEZY – Beneteau Antares 12 sport Selçuk Sözen
Onur Sözen
Cem Baysal
Bekir Akbaş
FİLA VİRA – Jeanneau MerryFisher 755 Suat Can Tokgöz
Fikret Mesut Kocabıyık
Selin Tokgöz
İpek Kocabıyık
Özgür Sezin
VORTEX POMPA TEAM – Bülent Nohutçuoğlu
Levent Nohutçuoğlu
Nevzat Kıyak
Mehmet Uzuncuk
PRANA – Appreamare 51 Umut Kızıltan
Selami Korkut
Olgar Kalkan
SELMUSH – Luhrs 32 Melih Özdemir
Berkay Acar
Kıvanç Aytekin
Faruk Şehri
Remzi Dikbay
SHAMUCUK –  NorthStar 5.40 Engin Çetinkaya
Hüseyin Sönmez
LIVE PORT – Luhrs 32 Open Nail Turan
Çağatay Aras
Oytun Çetin
Levent Temizer
Ahmet Tosun
Timur Türker
BLACK MARLIN – Donzi 38 Uğur Kandemir
Ahmet Gürkaynak
Mehmet Sarıpınar
BLUE MARLIN – Fountain 38 cc Yıldıray Çalışkan
Berkay Çalışkan
Özgür Dikmen
Bedir Biçer
DRACO – Jeanneau Merry Fisher 895 Levent Erkoçak
Murat Erkoçak
Bülent Erkoçak
Füsun Erkoçak
Oktay Pehlivanoğlu
Sarp Erkoçak
HELEN – Searay Sundancer 2006 Barış Gök
Cem Gökkaya
FRIEND SHIP – Yamaha Fr27 Bekir Kasapoğlu
Zeki Ziya
Zihni Altunç
Nusret Ertürk
DOBROS – Barracuda 8.15 Deniz Özkardeş
Oğuz Özkardeş
Ömer Önder
Oğuz Özkan
LAMAJARA – Sea Ray 370 Express Cruiser Cihangir Kocaer
Fahri Şakar
Alp Kırşan
Mehmet Orman
Cem Abbas
Osman Kocaer
Şahan Kocaer
SINGING IN THE RAIN – Benetteau Monte Carlo 27 Ömer Uçel
Mustafa Ekener
Alp Limoncuoğlu
Onur Susuzlu
TIMEOUT – Cabo 36 İmdat Yurtseven
MY WISH – Crusier 44 Mehmet Çırpıcı
Levent Bilginoğlulları
Mete Toner
Zeki Çırpıcı
CENK BİLAL – GradyWhite 306 Canyon Cenk Bilal
Utkucan Çoban
Mustafa Bilal
OMNIA – Bluegame 60 Can Okan
Hasan Can Balay
Ahmet Ziyalar
Koray Altugan
Gökçe Baysak
Mehmet Kavur
AKKESE – Quick Silver 855 Ali Onur Yavuz
Ali Osman Hacısüleymanoğlu
Suat Yiğit
Hasan Sancak
SUN – Ribco seafarer 36 Yiğit Eren Gökburun
Burhan Lala
Cevat Ergin

© 2021 TUNA MASTERS ALAÇATI