• Hava Durumu / Weather Report

2012 Alaçatı

04 Ekim – 07 Ekim

Alaçatı Fishing 2012 Kayıt Listesi

Alaçatı UluslararasıBalık Turnuvası 6.kezAlaçatıPort Marina`da gerçekleşecek. Her sene artan katılımcı sayısı ve seyircisiyle senenin en
heyecanlı aktivitesi haline gelen turnuvaya bu sene de yurtdışından katılımcımız var. 6.yılımız olması ve yoğun talep nedeni ile 60 tekne
ile sınırlı olan katılımcı sayısı 70’e çıkartıldı. Gene herzamanki gibi 5 kişilik yedek listemiz de var.

Tüm kayıtlar ancak ve yalnızca ödeme alındısı ile teyid edilmiş sayılacaktır.

 

No Boat Name / Lenght Anglers
1 ALCEDO
Lagoon 380 / 11,55
OKAN BUDİN
HAKAN BUDİN
PINAR BUDİN
HAYRİYE BUDİN
2 ALIVE
Larson 270
OSMAN ÜÇER
İSMAİL BOYNER
ÖMER ÜÇER
MAHMUT DERMANCIOĞLU
3 ALSYUM III
Bertram  31
SOZOS VORGHIA
IAKOVOS MELIANOS
JIMMYS KALAITSIS
PHILIPPOS XENARIS
4 ANGEL OF THE SEA
Gobbi 345 sc
FİKRET YILDIZ
KAYA YÖRÜKOĞLU
ALİBEK KARAKUŞ
MUSTAFA ORKAN
5 ARYA
Albemarle 31XF
ARİF ŞEDELE
YÜCEL TUNÇ
EYÜP ONURDEŞ
6 AYLİN
Solemar 32
NECMETTİN YAY
HÜSEYİN AYLAN
AHMET OKKERMAN
ÖZGÜR ERDOĞAN
ERKAN BÜKEN
7 BELLISIMO
Bonito 32
HAKAN USLU
MUZAFFER USLU
OLGAR KALKAN
EYÜP HECİMOĞLU
8 BLUE BIRD
Beneteau antares 10.80
TANKUT KARABACAK
MUSTAFA CAN
ATİLLA ÖZTÜRK
FARUK ULUTÜRK
9 BONITO
Boston Whaler 345 Conquest
YUSUF VANLI
TURGUT KONUKOĞLU
HASAN YAZICI
ÖNCEL MURATHAN
10 BORA BORA
Beneteau Antares 7 Boy 7m,en:2.77m
YENAL EGE
MEHMET SEPİL
ÖZGÜR ÖZCAN
MEHMET PAÇAL
11 CAN CEM
Bonito 32
MAHMUT ÖZGENER
ZEKERİYA KOÇAK
12 CANO
Mercan Bonito 32 10,20m
CAN ÖZER
EMRE KARAKAYA
GEORGE BAIMAKOS
OSMAN KANDEMİR
SERDAR GÜNSEREN
13 CEMAL KAPTAN
7,50 MERCAN GOBBY
CEMAL KARATAŞ
GÖKHAN KAŞGÜL
CENK ALANYALI
MUZAFFER ALANYALI
14 CRAZY BLUE
Wellcraft 32ft
MİTHAT ŞİVELİOL
ÖZDEMİR KURAN
CENK CANKAL
KEMAL
15 DANAI XRISTOS KONIARIS
16 DEEP BLUE
Albacore 25ft
ERTUĞRUL İÇİNGİR
HARUN SELEN OKTAR
CENK ÖLÇER
CEM UÇAN
17 DOLCE FUGA
Jeanneau Prestige 42 Fly / 42 ft.
AHMET TUNTAŞ
CELAL  ÖZBAŞ
FERİDUN BİGALI
HAYDAR İNAÇ
MOEZ MOHAMEDALİ
18 EL QUIZO
Luhrs 37
ÖMER ATAY
MEHMET ÖZSARUHAN
MUSTAFA VAN
MURAT MESTUD
YILDIRIM ÖZDEMİR
19 EQUINOX
42ft
SİRHAN ÖZEN
DOĞUKAN ÖZEN
ORKUN GÜLAÇ
AKIN KOÇYİĞİT
20 ESPADON
Cabo 32 Express
BERENT AKDEMİR
SAYAN SOKULLU
MARK BENMAYOR
YILMAZ ÖZKOYUNCU
21 ESPADON
Gulet 18,40
NEJAT ERDOĞAN
OKTAY KARASU
EMRE ERDOĞAN
MÜJDAT ARABACIOĞULLARI
İSMAİL DİKMEN
İBRAHİM ÇETİNOVA
22 FIRST ONE
Center Console 45 Ft
RIZA IŞIK
NUR TAŞKENT
ALİ TANIR
ALİ TANIR
SARUHAN TAN
KERİM ZORLU
23 FİLİKA
Marlin 6
CAN KESTELLİ
EGE KESTELLİ
KURTUL KAPTANOĞLU
SALİH FETTAN
24 GÜZEL
Sun Seeker 48
BERAT ÖSEN
RAHMİ ÇOLAK
ETHEM ÇOLAK
BERTUĞ ÖSEN
25 HAPPY LEMON
Azuree 40  12mtx4.2mt
M.ALİ LAHUR
RUHAN ÖZGEN
AHMET LAHUR
UĞUR ŞEN
26 HUNTER
Marlin 25
MUHİTTİN İŞÇİMENLER
KEREM ARHAN
GÜRHAN ÖZBELGE
BATUHAN BARAN
27 IDEFIX
Motorboat 58ft
LEVENT ERDOĞAN
AYCAN YAVUZ
BURCU ERDOĞAN
SANEM ERDOĞAN
28 JUNE
S/Y Moody 45DS
EVREN KÖPRÜLÜ
TİMUÇİN ALKINCI
MAHMUT ETKİN
TALAT ERBOY
29  KAİMU DENİZ ÖZKARDEŞ
MURAT KUYU
OĞUZ ÖZKARDEŞ
BARIŞ MERZECİ
30 LA CAPRIA
Kalyon / 22 mt
MUSTAFA NİSARİ
METE NİSARİ
TOLGA SİNİK
SELİM JİMİ
NAZİF GÖNEN
CAN KAYIN
31 LADY J
Bennetti 24
YUNUS MATUR
İSTEMİ GÜREL
ÇAĞIN CİHANGİR
UMUT AKTAŞ
32 LEMAN
Prestige 34S
ŞÜKRÜ AKKAN
HAYRETTİN BAŞEĞMEZ
LEVENT BAŞEĞMEZ
ATIL AKKAN
33 LEMANS
Marincraft 45 ft
MEHMET EROL SENCER
34 LORYMA
29 Albemarle
ÖMER KARAOSMAN
TİMUR TİMUROĞLU
MEHMET OKAY
UFUK CENGİR
35 MAHI MAHI
Marlin 29
LEVENT BİLGİNOĞLU
GÖKHAN UZ
METE TONER
BEKİR KOCABAŞ
36 MARIA
Custom Made Fishing Boat 8,2
ANDREAS ROUSSAKIS
POUSSAKIS ANDREAS
CHRISTAKIS NIKOLAOS
37 MEDOUSA
Cranchi Atlantique 40Ft.
ŞEVKET KARAHAN
OĞUZ GÜLER
YAVUZ GÜLER
SONER BÜYÜKKINACI
AYKUT KARAHAN
BERKAN ERŞAHİN
38 MILK
27 ft.
HİLMİ KAYHAN
HİLMİ KAYHAN
HAMDİ ERDEM
MUZAFFER KAYHAN
ENVER AKIŞ
TARIK KELEŞ
BAKİ KANTAŞI
39 MINER
Sea ray 40
SÜLEYMAN ATAY
AHMET ATAY
CENK ATAY
40 MY SON
Fountain 38 LX
OMER FARUK TORUN
EMRE TORUN
CÜNEYT ŞAT
KIVANÇ KUYRUKLUYILDIZ
41 NAYA
Grady White Marlin 300
KAĞAN ÖZBENLİ
CAN GÜRKAN
MEHMET ÖZDEMİR
MEHMET TANFER
42 NEG
Voyager 45ft
SİNAN KOÇER
MURAT AKTÜN
CUMHUR BİLGE
TUFAN PALABIYIK
SERKAN YEŞİL
İSMAİL MUĞLA
43 PESCATORE
Wellcraft 360 Coastal
GÖKÇE BAYSAK
MEHMET KAVUR
DORUK YAVUZ
ZEKİ ŞAİROĞLU
MEHMET ÜNAL ÖZER
44 PRANA
Trawler svet 13,70
UMUT KIZILTAN
UFUK KIZILTAN
ERTUĞRUL ÖZCAN
MEHMET SERDAR SENEMOĞLU
FARUK ÖCAL
45 ROUGE
North Star 32 WA
LEVENT TEMİZER
AHMET TOSUN
HASAN İSTİKBAL
ŞAN YÜCETÜRÜN
CENK OVA
46 SEAGULL
North Star 265
CAN EKŞİOĞLU
CAN KAYA FESÇİ
LEVENT SUBAY
CEMİL PEKER
47 SERENDIP
Marlin 25
AHMET HAMDİ AYSUN
MEHMET ARTUNA AYSUN
EMRAH BAŞARANER
CEM BAYSAL
48 SHIVA / CESS MURAT KIRCA
AYÇA KIRCA
TOLGA BURAK NAZ
SERKAN
49 SÜHEYLA SULTAN OSMAN MURAT KARADENİZ
ORHAN REMZİ KARADENİZ
ZEYNEP HAREZİ
İREM DENİZ KARADENİZ
ALİ ZİYA YILMAZ
50 TARPON
Grady White Canyon 336
ENİS ÜLGEN
MEHMET NEVRES ÜLGEN
ENİS GÜNGÖR
MUSTAFA ÖZCAN
51 TEOS 3
Yelkenli,37 ft.
SUAT EVREN
ADA EVREN
ORKUN EVREN
ONAT EVREN
52 TIME OUT
Cabo 36
TOLGA AYDINOL
53 TNT
Luhrs 29
HALUK TEPE
HÜSEYİN SERT
BURAK CANKAT
HASAN KARA
54 TOMASINA
Luhrs 29
TAYLAN GÖRDÜREN
OKAN DURNA
EMRE YÖREK
FATİH YÖREK
55 TUNA VORTEX
Century 2600
GÜROL GERZiLE
SİNAN GERZİLE
ALTAY ÇİZGENAKAT
FIRAT ULUSU
56 UHURU
Bluegame 58 Ft
CEM BOYNER
MUSTAFA TAVİLOĞLU
SİNAN BOLAK
ZEKİ KOEN
JIMMY
CİHAN ALPAY
57 VICEM
Vicem 54 sportfischer
AHMET BARANLIOĞU
SEBAHATTİN HAFIZOĞLU
VAHİT PAKSOY
AHMET BORANLI
MUSTAFA SÜZER
MURAT ÖZAKAT
58 VICTORY
Cigarette 36
GÖKHAN ÇARMIKLI
SAVAŞ ERTAN
BERHAN ÇAVUŞOĞLU
HAKAN ÇARMIKLI
59 VIPER
Marlin 25
CENK ARSLANOĞLU
ERCAN TABAK
FETHİ GÜMÜŞ
AHMET KEREM ŞENGEZER
ADNAN BİLGUTAY
60 VOLI
Marincraft Marlin 29 / 29 ft.
KASIM KURTOĞLU
61 WAMBUKA
Wellcraft 330 coastal 11,5m
EKREM VARDAR
MURAT ESENER
AJLAN HEPER
YAĞMUR DOĞAN
62 WANDA
Scaarab 36ft
TURAN MUTLU
MEHMET KIRKLAN
ÖZGEHAN OĞULTÜRK
HASAN KARDEŞ
AHMET BARAN ÇETİN
63 WET CAT
Austhai 800 Cabcat
TAYFUN MERİÇ
CAN ERBAYAV
ANIL ÇİFTÇİ
HAKAN ÇETİNKAYA
64 ZEPHYR
Voyager 45
HÜSEYİN KIZILAĞAÇ
HAKAN HANCI
FERİT KORA
AHMET ZATİ
65 ZAYA
8,5m
ADNAN AKDEMİR
MELİH ÖZKAN
ALİ SELGUR
SERHAT ÇİFTÇİ
66 ZEYNEP-B
Wellcraft Scaarab 30-9,20m
BORA TEKİN
DENİZ NİHAT
ORÇUN ÇETİNER
EGE TALUY
YÜCEL DEMİRDEŞ
No Boat Name / Length Anglers
1 ALBATROS RIDVAN HOŞGÖR
2 ALCEDO
Logan 380 38 feet
OKAN BUDİN
HAKAN BUDİN
PINAR BUDİN
HAYRİYE BUDİN
BATU BUDİN ( Junior )
3 ALIVE
Larson 27 feet
OSMAN ÜÇER
İSMAİL BOYNER
4 ANGEL OF THE SEA
Gobbi 345 Gs
FİKRET YILDIZ
ALİ KARAKUŞ
FAHRETTİN ARGAN
MEHMET SÖĞÜTLÜ
ORKAN BEY
KAYA YÖRÜKOĞLU
5 ASAHI
Trawler / 13,85×3,95
ATİLLA KUTBAY
6 BARKA (Varka) STAVROS MANTHEAS
7 BAY YENGEÇ
Searay 290
TANER KAVKACI
GÜNERİ OKUMUŞ
BERK BALBAY
BAHADIR ÖNKAHRAMAN
8 BLUE BIRD
Beneteau Antares 10/80
TANKUT KARABACAK
MUSTAFA CAN
MEHMET GÜREL
ATILLA ÖZTÜRK
9 BUONA SERA
Mariah z280 / 28 ft
AYÇA KIRCA
MURAT KIRCA
10 CAN CEM
32 Bonito
MAHMUT ÖZGENER
11 CANO
Gobby 8m
CAN ÖZER
NECMETTİN YAY
HALUK TEPE
12 CEMAL KAPTAN
Mercan Goby 230
MUZAFFER ALANYALI
CEMAL KARATAŞ
GÖKHAN KAŞGÜL
İSMAİL BEY
13 CES
Alemdar Fisher 35
EMRE YÖREK
FATİH YÖREK
ENDER OKÇAN
OKAN DURNA
VOLKAN YAYLALI
14 COSTELEN
Azimut 62
LUCIANO TRUCCHI
15 ÇAĞLA 3 ALİ ERDEN AŞIK
MUSTAFA BENGİSU
16 DAY MAKER
Seafox 26 feet
SAYAN SOKULLU
 

17

DEEP BLUE
Albacore 25ft
CENGİZ YÜKSEK
ÇETİN DEMİRTAŞ
HİKMET ZEREN
ERTUĞRUL İÇİNGİR
18 DELİ MAVİ
Mavi 29
MİTHAT ŞİVELİOL
KEMLA YAZICI
ÖZDEMİR KURAN
NURETTİN HAKYEMEZ
19 DELUXIA UMUT DURBAKAYIM
20 DESIRE
Cruisers 2870rouge
EKREM ÇİFCİ
21 ECINE – 3
Guycouch 16m
HASAN VANLI
TURGUT KONUKOĞLU
ERTUĞRUL KONUKOĞLU
YİĞİTCAN KONUKOĞLU
CENGİZ KONUKOĞLU
ENİS SARIKÖY
PIERETTE SARIKÖY
22 EIRINI CHRISTOS KAMITSIS
23 EL QUIZO
Luhrs 37
ÖMER ATAY
CAN ULKAY
MUSTAFA VAN
MURAT MESTUD
YILDIRIM ÖZDEMİR
24 FISHMANIA
Marlin 25
GÖKÇE BAYSAK
25 FİLİKA
Merry Fisher Marlin 6.30
CAN KESTELLİ
EGE KESTELLİ
KURTUL KAPTANOĞLU
26 IDEFIX
Motorboat 58ft
LEVENT ERDOĞAN
27 KARAHAN
Euro Craft 35
ŞEVKET KARAHAN
OĞUZ GÜLER
YAVUZ GÜLER
28 KARIA
Targa 35
CAN EKŞİOĞLU
29 KAUMI
Motoryat 10m
DENİZ ÖZKARDEŞ
30 KIRACHA
Jeanneau Merry Fisher 7 m
LEVENT TEMİZER
AHMET TOSUN
ŞAN YÜCE TÜRÜN
 31 LADY J ALPHA
24 m. Benetti 23D
İSTEMİ GÜREL
YUNUS MATUR
JOAN GÜREL
ÇAĞIN CİHANGİR
ARİF YILMAZÇELİK
32 LALE
Searay 45 feet
ARDA ÇAYIRLI
33 LEMAN
Prestige 34S
ŞÜKRÜ AKKAN
34 LORYMA
Albamare 30ft
ÖMER HALİTKARAOSMAN
KADİR TOKMAN
MEHMET OKAY
TİMUR TİMUROĞLU
35 MAHI MAHI
Marin Craft Marlin 29
LEVENT BİLGİNOĞLU
ERHAN YAĞIMLI
METE TONER
MEHMET ÇIRPICI
36 MARIA
Sportfish 8,22
ANDREAS ROUSSAKIS
37 MASTROGHIORGHIS CHRISTODOULOS GRILLIS
38 MENEVİŞ
Spear 25 / 7.5m
YİĞİT TOZAK
KAĞAN KASAPOĞLU
39 MİNER
Searay 40
SÜLEYMAN ATAY
40 MYSON
38ft Fountain
ÖMER FARUK TORUN
YUNUS EMRE TORUN
KIVANÇ KUYRUKLUYILDIZ
HASAN İSTİKBAL
CÜNEYT ŞAT
CENK ARSLANOGLU
ADNAN AYDOĞAN
41 NAYA 2
GW /30ft
BERENT AKDEMİR
42 NAZANAY
M/Y Fiber 11,60
MURAT ERTENEK
TÜRKER AY
MEHMET AKKAN
TOLGA AYGÜN
43 PRANA
Benetau Swift 42
UMUT KIZILTAN
UFUK KIZILTAN
SERDAR SENEMOĞLU
44 RAKSER
Rakser Sloop 700 / 700×250
RIDVAN KUTLAY
SERDAR AYALP
VOLKAN GÖNÜL
45 SEAESTA
Rinker 280
SELİM JIMI
46 SEAGULL CAN FESÇİ
47 SEASIDE
Marlin 25
OSMAN ÖZ
NEZİR TEPEKULE
48 SERENDIP
Marlin 25
MEHMET ARTUNA AYSUN
 49 SUNSET
Marlin 29
SEZAİ TAŞKENT
50 TAARUZ 1
Marlin 29
MURAT ÇEHRELİ
AZMİ AKIN
CEZMİ AKIN
51 TARPON
Grady White Canyon336
NEVRES ÜLGEN
52 TEOS-3
Jeaneau/Sun Odyssey – 37 Feet Yelkenli
SUAT EVREN
FATİH HASIRCI
YILDIRIM URAN
ADNAN NARİN
TİMUR YAYKIRAN
53 TİMALU
Sea Ray 290 SS
TİMUR AŞÇI
UĞUR ÖZDİL
MÜJDAT ARABACIOĞLU
İSMAİL DİKMEN
LEVENT KAYIRA
54 TORNADO
Rib Oceanic 7,30 Meter
BALALIS VISSARION
55 TUNA VORTEX
Century 2600/ 8.03/2.60
GÜROL GERZİLE
SİNAN GERZİLE
56 UHURU
58ft Blue Game
CEM BOYNER
MUSTAFA TAVİLOĞLU
ALİ KÜRŞAT
POLAT ÜYAL
JIMMY ( DIMITRI ) KALAITZIES
VEYSEL AKÇAY
GÜRKAN DURAK
ERAY ACARTÜRK
57 VICEM
Vicem 54 Sportfisher
AHMET BARANLIOĞLU
KUTSAL ÇOBAN
SEBAHATTİN HAFIZOĞLU
ZEKİ KONUKOĞLU
MARLİN PERRA
SAMİ KONUKOĞLU
ADİL KONUKOĞLU
RIZA IŞIK
ALİ TANIR
FATİH KONUKOĞLU
58 VIPER
Marlin 25
CAN GÜRKAN
MEHMET ÖZDEMİR
MEHMET TANFER
KAAN ÖZBENLİ
59 VOLİ
Marlin 29
KASIM KURTOĞLU
CELAL ÖZBAŞ
FERİDUN BİGALI
FUAT KUÇANİ
60 WAMBUKA
Wellcraft 33
EKREM VARDAR
ALİ VARDAR
YAĞMUR DOĞAN
ERAY TUCCAR
61 WANDA
Wellcraft Scaraab 35
TURAN MUTLU
62 WET CAT
Austhai 800 Cabcat
TAYFUN MERİÇ
63 ZEPHYR
Voyager 45
HÜSEYİN KIZILAĞAÇ
64 ZEYNEP
Wellcraft Scarab 30
BORA TEKİN
NİHAT DENİZ
ORÇUN ÇETİNER
İSA KOÇAK
65 ZUGO BOZO GÖKHAN ÇARMIKLI
ÖDÜLLER SONUÇLAR
Jüri” Özel Ödülü / “Jury” Special Prize    

1 ZAYA
ADNAN AKDEMİR
YAŞAR GÜL
ALİ SELGUR
SERHAT ÇİFTÇİ
17.150kg’lık Albacore 500.-USD

Lowrance Yakala Bırak Ödülü / Lowrance Release  

1 ROUGE
LEVENT TEMİZER
AHMET TOSUN
HASAN İSTİKBAL
SELÇUK DİM
CENK OVA
10KG üzeri Spear Fish’in
kurallara uygun denize geri bırakılması
LOWRANCENAVİGASYON CİHAZI

En Büyük Balık / Biggest Catch

 Bu kategoride sayılacak herhangi bir türün en ağır örneği yalnızca o kategoride olmak ve puan almak üzere bir kere sayılacaktır.

The “largest” single fish of any species to be presented for the “largest catch” category will be accounted only once in one prize and
point category only. That fish will therefore not be accounted for in the overall category.

1 JUNE
EVREN KÖPRÜLÜ
TİMUÇİN ALKINCI
MAHMUT ETKİN
TALAT ERBOY
TUNCAY KILIÇ
TURGAY MERSİN
36.600kg’lık Blue Fin 2000.-USD

“Overall” – En Fazla Balık
Birincilikİkincilik ve Üçüncülük Ödülleri tüm türleri kapsayarak toplam ağırlık sınıflandırmasına uygulanacaktırancaken büyük balık
burada sayılmayacaktır.

First, Second and Third Prizes will go to the overall weight classifications, and to include all species, except the one specimen that
will go for the largest catch category
.

1 UHURU
CEM BOYNER
MUSTAFA TAVİLOĞLU
SİNAN BOLAK                                                         305.00 PUAN
ZEKİ KOEN
JIMMY
CİHAN ALPAY
3000.-USD
2 EL QUIZO
ÖMER ATAY
MEHMET ÖZSARUHAN
MUSTAFA VAN                                                        262.54 PUAN
MURAT MESTUD
YILDIRIM ÖZDEMİR
 2000.-USD
3 JUNE
EVREN KÖPRÜLÜ
TİMUÇİN ALKINCI
MAHMUT ETKİN                                                      245.00 PUAN
TALAT ERBOY
TUNCAY KILIÇ
TURGAY MERSİN
 1000.-USD