[contact-form-7 id=”9147″ title=”Kayıt Formu”]

TMA 2020 TURNUVA BİLGİ FORMU

Tuna Masters Alaçatı Fishing Tournament’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Kayıt tamamlamanıza yardımcı olabilecek bilgiler aşağıdadır. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımzı bilmenizi isteriz.
Sevgilerimizle,

Murat – Elvio

 

Kayıt Ücreti Tuna Masters Alaçatı 5310 TL KDV Dahil (4500 TL +KDV)

Tuna Masters Teos & Alaçatı 9440 TL KDV Dahil (8000 TL +KDV)

Son kayıt tarihi 15.Ağustos.2020
*15.Ağustos tarihinden sonra yapılan geç kayıtlar ve ödemeler için, kayıt ücreti  6490 TL  (KDV Dahil)’dir.
Kayıt ücreti kapsamı 7.Eylül – 13.Eylül tarihlerinde Port AlaçatıMarina’da tekne konaklaması, 4 yarışmacı hakkı.
*Ek yarışmacı ücreti 1180 TL (KDV Dahil)/ yarışmacı / turnuva olup, kabulu tekne boyutuna bağlıdır.
Ödeme Fortuna Turizm Yatçılık LTD ŞTİ
Garanti Bankası, Çeşme Şb – 490
Hesap No: 6297910
IBAN: TR23 0006 2000 4900 0006 2979 10
( ****Dekontta mutlaka tekne adı belirtiniz**** )
İptal Şartı 15.Ağustos’a kadar yapılan iptallerde, kayıt ücretinin %50’si iade edilir.
15.Ağustos’tan sonra yapılan iptallerde ise iade yapılamaz.Pandemi özel koşulu: diğer yıllardan farklı olarak bu yıl sadece pandemi ve bizim elimizde olmayan sebeplerden dolayı turnuva iptali gerçekleşir ise kayıt ücretleri iade edilmeyip, bir sene sonraki turnuvaya kayıt ücreti olarak kabul edilecektir.
Gerekli Belgeler Tonilato belgesi
Kaptan ehliyeti
Sigorta (Teknelerin sigorta poliçesi olmak zorundadır. “IYC-Institute Yacht Clause” veya benzeri gibi madde içerip, doğrudan ve/veya dolaylı üçüncü şahıs zararlarını da kapsamalıdır)
Önemli Not Önemli Not Turnuvada kapasite sınırlı olduğundan, kayıtların konfirme edilmesi kayıt ücretinin ödenmesinden ve gerekli evrakın organizasyona ulaştırılmasından sonra yapılacaktır.
Organizasyon öncesi ve sırasında bilgi akışını düzgün şekilde sağlayabilmek ve turnuva günü kayıt işlemleri sırasında sizleri bekletmemek için aşağıda hazırlamış olduğumuz bir formumuz bulunmaktadır. Zorunlu olan tüm alanlar doldurulmadan kayıt işlemi tamamlanamamaktadır.Şirket olarak kayıt yapacak teknelerin fatura bilgileri, şahıs olarak kayıt yapacakların ise TC kimlik no ve adres bildirimleri gerekmektedir.

*Tüm katılımcıların bilgilerinin komiteye yarışma tarihinden 2 hafta öncesine kadar ulaştırılması tekne sorumluluğundadır. Bu bilgiler doğrultusunda yaka kartları ve kayıt işlemleri yapılabilmektedir.

© 2021 TUNA MASTERS ALAÇATI