2023 Kayıt Formu
  Tuna Masters Alaçatı (Sadece Bu Turnuva)Tuna Masters Teos & Alaçatı (Her İki Turnuva)


  1. Katılımcı
  Forma Bedeni Ölçüsü:

  2. Katılımcı
  Forma Bedeni Ölçüsü:

  3. Katılımcı
  Forma Bedeni Ölçüsü:

  4. Katılımcı
  Forma Bedeni Ölçüsü:


  Tekne Bilgileri
  TUNA MASTERS ALAÇATI 2023 TURNUVA BİLGİ FORMU

  Tuna Masters Alaçatı Fishing Tournament’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Kayıt tamamlamanıza yardımcı olabilecek bilgiler aşağıdadır. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.
  Sevgilerimizle,

  Murat – Elvio

  Kayıt Ücreti Tuna Masters Alaçatı 30,000 TL KDV Dahil (25,000 TL +KDV)

  Tuna Masters Teos & Alaçatı 60,000 TL KDV Dahil (50,000 TL +KDV)

  Kayıt ücreti kapsamı Alaçatı Marina’da 13 Eyül’den 17 Eylül’e kadar ücretsiz tekne konaklaması (elektrik ve su kullanımı hariç), 4 yarışmacı hakkı.
  *Ek katılımcı ücreti 7,200 TL (6,000 TL +KDV) / katılımcı / turnuva olup, kabulu tekne boyutuna bağlıdır.
  Geç Kayıt *5 Eylül tarihinden sonra yapılan geç kayıtlar ve ödemeler için, kayıt ücreti 30,000 TL (36,000 TL KDV Dahil) / turnuva dır.
  Ödeme Fortuna Turizm Yatçılık LTD ŞTİ
  Garanti Bankası, Çeşme Şb – 490
  Hesap No: 6297910
  IBAN: TR23 0006 2000 4900 0006 2979 10
  ( ****Dekontta mutlaka tekne adı belirtiniz**** )
  İptal Şartı 1.Ağustos’a kadar yapılan iptallerde, kayıt ücretinin %50’si iade edilir.
  1.Ağustos’tan sonra yapılan iptallerde ise iade yapılamaz.
  Salgın, savaş vb fors majör sebebi ile yapılan iptallerde, kayıt ücreti iadesi yapılmayıp bir sonraki yıla aktarılacaktır.
  Gerekli Belgeler Ruhsat
  Kaptan ehliyeti
  Sigorta (Teknelerin sigorta poliçesi olmak zorundadır. “IYC-Institute Yacht Clause” veya benzeri gibi madde içerip, doğrudan ve/veya dolaylı üçüncü şahıs zararlarını da kapsamalıdır)
  Önemli Not Turnuvada kapasite sınırlı olduğundan, kayıtların konfirme edilmesi kayıt ücretinin ödenmesinden ve gerekli evrakın organizasyona ulaştırılmasından sonra yapılacaktır.
  Organizasyon öncesi ve sırasında bilgi akışını düzgün şekilde sağlayabilmek ve turnuva günü kayıt işlemleri sırasında sizleri bekletmemek için hazırlamış olduğumuz bir formumuz bulunmaktadır. Zorunlu olan tüm alanlar doldurulmadan kayıt işlemi tamamlanamamaktadır.Şirket olarak kayıt yapacak teknelerin fatura bilgileri, şahıs olarak kayıt yapacakların ise TC kimlik no ve adres bildirimleri gerekmektedir.

  *Tüm katılımcıların bilgilerinin komiteye yarışma tarihinden 2 hafta öncesine kadar ulaştırılması tekne sorumluluğundadır. Bu bilgiler doğrultusunda yaka kartları ve kayıt işlemleri yapılabilmektedir.

  © 2024 TUNA MASTERS ALAÇATI