2021 Kayıt Formu

  Tuna Masters Alaçatı (Sadece Bu Turnuva)Tuna Masters Teos & Alaçatı (Her İki Turnuva)  1. Katılımcı
  Forma Bedeni Ölçüsü:

  2. Katılımcı
  Forma Bedeni Ölçüsü:

  3. Katılımcı
  Forma Bedeni Ölçüsü:

  4. Katılımcı
  Forma Bedeni Ölçüsü:


  Tekne Bilgileri
  TUNA MASTERS ALAÇATI 2021 TURNUVA BİLGİ FORMU

  Tuna Masters Alaçatı Fishing Tournament’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Kayıt tamamlamanıza yardımcı olabilecek bilgiler aşağıdadır. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımzı bilmenizi isteriz.
  Sevgilerimizle,

  Murat – Elvio

  Kayıt Ücreti Tuna Masters Alaçatı 7080 TL KDV Dahil (6000 TL +KDV)

  Tuna Masters Teos & Alaçatı 14160 TL KDV Dahil (12000 TL +KDV)

  Kayıt ücreti kapsamı Alaçatı Marina’da 8 Eyül’den 12 Eylül’e kadar ücretsiz tekne konaklaması (elektrik ve su kullanımı hariç), 4 yarışmacı hakkı.
  *Ek katılımcı ücreti 1475 TL (1250 TL +KDV) / katılımcı / turnuva olup, kabulu tekne boyutuna bağlıdır. Pandemi özel koşulu: diğer yıllardan farklı olarak bu yıl sadece pandemi ve bizim elimizde olmayan sebeplerden dolayı turnuva iptali gerçekleşir ise kayıt ücretleri iade edilmeyip, bir sene sonraki turnuvaya kayıt ücreti olarak kabul edilecektir.
  Geç Kayıt *15 Ağustos tarihinden sonra yapılan geç kayıtlar ve ödemeler için, kayıt ücreti 7500 TL (8850 TL KDV Dahil) / turnuva dır.
  Ödeme Fortuna Turizm Yatçılık LTD ŞTİ
  Garanti Bankası, Çeşme Şb – 490
  Hesap No: 6297910
  IBAN: TR23 0006 2000 4900 0006 2979 10
  ( ****Dekontta mutlaka tekne adı belirtiniz**** )
  İptal Şartı 1.Ağustos’a kadar yapılan iptallerde, kayıt ücretinin %50’si iade edilir.
  1.Ağustos’tan sonra yapılan iptallerde ise iade yapılamaz. Pandemi özel koşulu: diğer yıllardan farklı olarak bu yıl sadece pandemi ve bizim elimizde olmayan sebeplerden dolayı turnuva iptali gerçekleşir ise kayıt ücretleri iade edilmeyip, bir sene sonraki turnuvaya kayıt ücreti olarak kabul edilecektir.
  Gerekli Belgeler Tonilato belgesi
  Kaptan ehliyeti
  Sigorta (Teknelerin sigorta poliçesi olmak zorundadır. “IYC-Institute Yacht Clause” veya benzeri gibi madde içerip, doğrudan ve/veya dolaylı üçüncü şahıs zararlarını da kapsamalıdır)
  Önemli Not Önemli Not Turnuvada kapasite sınırlı olduğundan, kayıtların konfirme edilmesi kayıt ücretinin ödenmesinden ve gerekli evrakın organizasyona ulaştırılmasından sonra yapılacaktır.
  Organizasyon öncesi ve sırasında bilgi akışını düzgün şekilde sağlayabilmek ve turnuva günü kayıt işlemleri sırasında sizleri bekletmemek için aşağıda hazırlamış olduğumuz bir formumuz bulunmaktadır. Zorunlu olan tüm alanlar doldurulmadan kayıt işlemi tamamlanamamaktadır.Şirket olarak kayıt yapacak teknelerin fatura bilgileri, şahıs olarak kayıt yapacakların ise TC kimlik no ve adres bildirimleri gerekmektedir.

  *Tüm katılımcıların bilgilerinin komiteye yarışma tarihinden 2 hafta öncesine kadar ulaştırılması tekne sorumluluğundadır. Bu bilgiler doğrultusunda yaka kartları ve kayıt işlemleri yapılabilmektedir.

  © 2022 TUNA MASTERS ALAÇATI