• Hava Durumu / Weather Report

2019 Kayıt Formu


1. Katılımcı2. Katılımcı3. Katılımcı4. Katılımcı
Tekne Bilgileri
TMA 2019 TURNUVA BİLGİ FORMU

Tuna Masters Alaçatı Fishing Tournament’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Kayıt tamamlamanıza yardımcı olabilecek bilgiler aşağıdadır. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımzı bilmenizi isteriz.
Sevgilerimizle,

Murat – Elvio

 

Kayıt Ücreti 4720 TL (KDV Dahil)
Son kayıt tarihi 15.Eylül.2019
*15.Eylül tarihinden sonra yapılan geç kayıtlar ve ödemeler için, kayıt ücreti      5900 TL  (KDV Dahil)’dir.
Kayıt ücreti kapsamı 6.Ekim – 13.Ekim tarihlerinde Port AlaçatıMarina’da tekne konaklaması, 4 yarışmacı hakkı, 4 ödül gecesi yemeği.
*Ek yarışmacı ücreti 1180 TL (KDV Dahil)/kişi olup, kabulu tekne boyutuna bağlıdır.
Ödeme Fortuna Turizm Yatçılık LTD ŞTİ
Garanti Bankası, Çeşme Şb – 490
Hesap No: 6297910
IBAN: TR23 0006 2000 4900 0006 2979 10
( ****Dekontta mutlaka tekne adı belirtiniz**** )
İptal Şartı 15.Eylül’e kadar yapılan iptallerde, kayıt ücretinin %50’si iade edilir.
15.Eylül’den sonra yapılan iptallerde ise iade yapılamaz.
Gerekli Belgeler Tonilato belgesi
Kaptan ehliyeti
Sigorta (Teknelerin sigorta poliçesi olmak zorundadır. “IYC-Institute Yacht Clause” veya benzeri gibi madde içerip, doğrudan ve/veya dolaylı üçüncü şahıs zararlarını da kapsamalıdır)
Önemli Not Önemli Not Turnuvada kapasite sınırlı olduğundan, kayıtların konfirme edilmesi kayıt ücretinin ödenmesinden ve gerekli evrakın organizasyona ulaştırılmasından sonra yapılacaktır.
Organizasyon öncesi ve sırasında bilgi akışını düzgün şekilde sağlayabilmek ve turnuva günü kayıt işlemleri sırasında sizleri bekletmemek için aşağıda hazırlamış olduğumuz bir formumuz bulunmaktadır. Zorunlu olan tüm alanlar doldurulmadan kayıt işlemi tamamlanamamaktadır.Şirket olarak kayıt yapacak teknelerin fatura bilgileri, şahıs olarak kayıt yapacakların ise TC kimlik no ve adres bildirimleri gerekmektedir.

*Tüm katılımcıların bilgilerinin komiteye yarışma tarihinden 2 hafta öncesine kadar ulaştırılması tekne sorumluluğundadır. Bu bilgiler doğrultusunda yaka kartları ve kayıt işlemleri yapılabilmektedir.