Tuna Masters Alaçatı 2010

TUNA MASTERS ALAÇATI 2010 SONUÇLARI

TEKNE & EKIP / TEAM

EN BÜYÜK BALIK
BIGGEST CATCH
MINER
EN FAZLA BALIK 1
OVERALL 1
EL QUIZO
EN FAZLA BALIK 2
OVERALL 2
MINER
EN FAZLA BALIK 3
OVERALL 3
EQUINOX

TUNA MASTERS ALAÇATI 2010 Katılımcılar

No Takım Yarışmacılar
1  NAYA 2  BERENT AKDEMİR
2 ALIVE OSMAN ÜÇER / İSMAİL BOYNER / ÖMER ÜÇER
3 ANGEL OF THE SEA FİKRET YILDIZ / ERHAN YAĞIMLI
4 BUONA SERA AYÇA KIRCA / MURAT KIRCA
5 CAMELIA LEVENT SAYIN / ANNELIAN LENSEN
6 CAN CEM MAHMUT ÖZGENER / CAN ÖZGENER
7 CEMAL KAPTAN MUZAFFER ALANYALI
8 CORAL NAİL ÖZKARDEŞ / OĞUZ ÖZKARDEŞ / DENİZ ÖZKARDEŞ
9 COSTELEN LUCIANO TRUCCHI
10 DAY MAKER SAYAN SOKULLU
11 DEEP BLUE ERTUĞRUL İÇİNGİR
12 DELİ MAVİ MİTHAT ŞİVELİOL
13 ECINE III ENİS SARIKEY
14 EL-QUIZO ÖMER ATAY CAN ULKAY MUSTAFA VAN OZAN GÜMÜŞÇÜ
15 EMMA MELİH KURA
16 EQUINOX HAKAN AYBERK / ATA AYBERK / CAN KESTELLİ / EGE KESTELLİ
17 FIGHTING LADY İSKENDER ATAKAN / MUSTAFA TAVİLOĞLU / OZAN BÜYÜKLİMANLI / TOLGA ATAKAN
18 GUESS TAMER UÇKUN / CENGİZ TEYMUR / TACETTİN TIRNAKLI / BÜLENT HAMURCU
19 HOLD ON HAKKI KÖROĞLU / OKAN ONER / SABAHATTIN HAFIZOĞLU
20 KARIA CAN EKŞİOĞLU
21 KIRACHA LEVENT TEMİZER / CENK ARSLANOĞLU
22 LAÇİN&EMIR ALİ ŞEMSİOĞLU / ERDAL METE
23 LADY J İSTEMİ GÜREL
24 LAR NEZİR TEPEKULE / MURAT ÇEHRELİ
25 LEMAN ŞÜKRÜ AKKAN
26 LEO CANKUT AKSAN
27 LORYMA TOLGA AYDINOL
28 MAHİ MAHİ LEVENT BİLGİNOĞULLARI
29 MAVI 1 AYHAN ÖNDER / SELIM ÖNDER / ALPAY ÖNDER / BARIŞ AŞIKOĞLU
30 MİNER SÜLEYMAN  ATAY
31 NAZANAY TÜRKER AY / MEHMET AKKAN
32 ORCA IV NEVRES ÜLGEN
33 PAŞAOĞLU TEVFİK BİLSEV
34 PRIME RATE GÖKHAN ÇARMIKLI
35 ROCK HARBOR AHMET GÜRKAYNAK / FERHAN EROĞLU
36 SEAGULL EMRE GÖREK
37 SEASIDE OSMAN ÖZ
38 SERENDİP AHMET HAMDİ AYSUN
39 SPEAR RUÇEM CANBEYLİ / HASAN HAKYEMEZ / OZAN SEMLİCAN
40 SUNSET SÜLEYMAN ŞENOCAK
41 TEOS-3 SUAT EVREN
42 TIMALU TİMUR AŞÇI
43 VIPER (ex Breeze) KAĞAN ÖZBENLİ
44 VOLİ METE TONER / HAKAN BURKUT
45 WANDA TURAN MUTLU
46 ZALİM ALİ SUBULAN
47 ZEPHYR FERİT KORA
48 ZEYNEP BORA TEKİN

© 2021 TUNA MASTERS ALAÇATI