Tuna Masters Alaçatı 2018

TUNA MASTERS ALAÇATI 2018 SONUÇLARI

TEKNE & EKIP / TEAM

BALIK / CATCH

EN BÜYÜK BALIK
BIGGEST CATCH
BARACUDA Bluefin

158 Kg

TMA2018 EN BUYUK BALIK
EN FAZLA BALIK 1
OVERALL 1
FES FISH Bluefin

118,2 Kg

TMA2018 OVERALL 1
EN FAZLA BALIK 2
OVERALL 2
MAYKO Bluefin

86,3 Kg

TMA2018 OVERALL 2
EN FAZLA BALIK 3
OVERALL 3
BIG BLUE Bluefin

86,1 Kg

TMA2018 OVERALL 3
JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ
JURY SPECIAL PRIZE
FRIEND SHIP TMA2018 JURY

TUNA MASTERS ALAÇATI 2018 Katılımcılar

Tekne Adı / Boat Name Katılımcılar / Contestants
TORNADO – Viking 42 O Mahmut Özgener
Can Özgener
Cem Özgener
Ethem Çolak
Özdemir Kuran
İsmail Cider
Burhan Can
Recep Can
X-SHARK – Luhrs 37 Kerem Şengezer
Adnan Bilgütay
Ercan Tabak
Cüneyt Paksoylu
Hakan Kızıltuğ
WHALE RIDER – Boston Whaler 330 Outrage Talip Altuğ Aksoy
Ünal Aygenoğlu
Hakan Tekinoğlu
WANDA – Scarab 35 Turan Mutlu
Ayca Mutlu
Mehmet Kırklar
Ceyla Aysal Kırklar
GÜNEY YILDIZI – Hatteras 22m Yalçın Özmen
Ecvet Sayer
Can Tunçsav
Vacip Etrem
Mustafa Turgut
Deniz Yorulmaz
DAPHNE 35 – Beneteau Baracuda 9 Can Atik
Mehmet Karakuş
Hakan Karakuş
BARACUDA – Hatteras 45EX Erkut Soyak
Gökhan Çarmıklı
Burhan Çavuşoğlu
Murat Arslan
Murat Can Arslan
Tahir Uğur
BLUEFIN – Viking 55 C Turgut Konukoğlu
Burak Parlak
Hasan Yazıcı
Hilmi Akın
Muzaffer Kayhan
TYRA -Absolute 56 Burak Çağdaş Çağlar
Cenk Koçak
Ertuğrul Danışment
İlker Emirzeoğlu
Can Demir
Cenk Demir
TORO – Buddy Davis 28 Tolga Aydınol
Ramazan Yıldırımgeç
SHAMU – Viking 42 ST Sinan Kuran
Doğuş Kuran
Zafer Toksöz
Osman Bulutlar
Engin Çetinkaya
Alptuğ Önal
Bora Özer
DRAKEN – Viking 52 C Rikardo Aliberti
Osman Taner
Ahmet Taner
ALBATROS – Viking 55 C Adil Konukoğlu
Ertuğrul Konukoğlu
Muhsin Parlak
FİDATO – Quicksilver 905 Feridun Bigalı
Yılmaz Emre
Ahmet Atay
Cemal Mert Bigalı
Kaan Akdeniz
THREE OF A KIND – Wellcraft 360 Muhittin İşçimenler
Patrizio Ragusin
Batuhan Baran
WAMBUKA – Wellcraft  Coastal 330 Ekrem Vardar
Yağmur Doğan
Ali Hasan Vardar
Ajlan Heper
OBELIX – Two Oceans Magnum 32 Sportfish Jonathan Quinlivan
Sean Galleymore
Mark Quinlivan
James Sara
Taryn Ward
NEMO –  Boston Whaler 250 Dauntless Andrew Dunlop
Yamaç Sözer
Gerhard Von Bonde
Sean Van Vuuren
PESCATORE – Wellcraft Coastal 360 Fatih Gürbüz
Orkun Telli
Erkan Zeynel
Şafak Ünce
Serkan Özel
BLUE RIBAND – Bonito 32-IB Mustafa Ekener
Levent Akgerman
Ufuk Atakan Demir
Mehmet Sart
Kemal Karaca
Cenk Denizci
NARWHAL –  Custom Trawler Emre Yörek
Erman Ayaydın
Bahadır Özata
Burak Atılgan
ZEYNEP-B – Wellcraft Scarab Sport Bora Tekin
Haluk Soyuer
TEOS IV – Yelkenli Suat Evren
Erhan Uzunoğlu
Orkun Evren
Onat Evren
UHURU – Bluegame 58 Cem Boyner
Tayfun Bayazıt
Ali Kürşat
Metin Ar
Zeki Koen
Sinan Bolak
Jimmy
Cihan Alpay
FES FISH 2 – Beneteau, Barracuda 9 Can Kaya Fesçi
Suat Can Tokgöz
Murat Sungurtekin
Mehmet Dönmez
BADTRIP – Sunseeker 37 SportFish Vidal İtkin
Haluk Tepe
Ahmet Lahur
Mehmet Erel
BREEZY – Beneteau Antares 12 sport Selçuk Sözen
Onur Sözen
Cem Baysal
Bekir Akbaş
MAYKO – Boston Whaler Vantage270 Semih Dinler
Ibrahim Özden
Murat Uğurlu
Kerem Okman
İsmail Tütüncü
PRANA – Appreamare 51 Umut Kızıltan
Selami Korkut
Faruk Öcal
ROSE 2 – Luhrs 37 Canyon Ömer Karaosman
Timur Timuroğlu
Mehmet Okay
Ufuk Cankır
Ahmet Okay
PALUKA – Katamaran LG 421 Hakan Kılıç
Tarık Erbaş
Barış Sütken
Murat Esim
İrfan Çetintaş
STRIKE – Jeanneau Merry Fisher 755 Marlin Özgür Sezgin
Fikret Mesut Kocabıyık
Hüseyin Divrik
VICEM – Vicem 65 Sport Fisher Sebahattin Hafızoğlu
Fatih Bayram
Ali Karahan
MEGA – Al Custom 30 Mustafa Gürbüz
Emin Akdağ
Uğur Efe
Kayhan Karaca
ESPADON I – Cabo 32 express Berent Akdemir
Adnan Akdemir
Mark Benmayor
FRIEND SHIP – Fr29 Yamaha Bekir Kasapoğlu
Zeki Ziya
Nusret’i Ertürk
Akın Bahar
Metin Şahinoğlu
EBİSU –  Viking 55 C Serhat Yalçın
Patrice Garziglia
Antoine Drochon
BIG BLUE – Sailfish 3006 Express Ali Burak Özkan
Ata Demirağ
Kaan Demirağ
Gürhan Çarmıklı
BLUE MARLIN – Fountain 38 CC Yıldıray Çalışkan
Berkay Çalışkan
Hikmet Demir
Özgür Dikmen
MAGIC – Marine Craft 25 Seçkin Yıldızcan
Öncü Kabataş
CANO – Bonito 32 Can Özer
Sinan Kosif
Rıfat Perahya
İsmail Öksüzoğlu
DOBROS – Enma 8.15 A. Oğuz Özkardeş
Deniz Özkardeş
Ömer Önder
Oğuz Özkan
PEARL – Vicem 57 Sportfishing Sami Konukoğlu
Levent Kıroğlu
OMNIA – Bluegame 60 Can Okan
Gökçe Baysak
FUZUL – Numarin 55 Zeki Akbal
Güngör Öksüzömer
Zeki Kandemir
Kerem Demirkol
TUNA VORTEX – Century 2600 WA Gürol Gerzile
Sinan Gerzile
BENCHMARK – M/Y Tiara 43 O Nail Turan
Ahmet Tosun
Çağatay Aras
Timur Türker
Levent Temizer
MEDI SEMM – Cabo 35 Express Ömer Faruk Torun
Cüneyt Şat
Yunus Emre Torun
Ali Nihat Yavuz
Çağatay Tekbıyık
EL QUIZO – Luhrs 37 IPS Ömer Atay
Osman Üçer
Ömer Üçer
Yıldırım Özdemir
Mehmet Özsaruhan
Ali Atay
AMAZE 2 – Rampage 34 Express İsmet Aslan
Ece Şule Aslan
Cemre Atik
Betül Konuralp
ENJOY – Sessa Oyster 27 Hakan Uslu
Çağatay Taylan
Erçin Şahin
O-TORO – Enma Baracuda 680 Erhan Yağımlı
Ceren Yağımlı
CAMELOT – Meridien 391 Eyüp Necimoğlu
Kazın Tınas
Uğur Pirinççioğlu
Abidin Necimoğlu
ORTA DALGA – Carolina Classic 35 Cem Çetin
Asil Mersin
SELMUŞ – Luhrs 32 Melih Özdemir
Mehmet Çırpıcı
Hayrettin Serbest
Salih Yıldırım
XANADU – Luhrs 400 C Murat Kırca
Abdulkadir Altunpul
Turgay Sulh Karaaslan
Ediz Dülger
Selim Keleş
Ayça Kırca
ECHO – Bonito 32 Murat Esat Zabıtçı
Hakan Taner
Enis Özdürgen
Semih Öztürk
SEXY FISH – Targa 25 Can Kestelli
DREAMER 1 – AlCustom 30 Fikret Yıldız
Egemen Ege
Yakup Yaşa
Ahmet Özbekçi
KOBRA 1 – Beneteau Barracuda 9 Efe Barçın
Berk Yılancıoğlu
Barış Ünlü
Sinan Akiş
BARBAROSSA – Bertram 63 Bülent Delican
Levent Delican
Köksal Çakıcı
Selçuk Sayılgan
ALBAKOR – Bora Pehlivanlar
Tufan Pehlivanlar
Kaan Tuğhan
Uygar Mesudiyeli

© 2021 TUNA MASTERS ALAÇATI