• Hava Durumu / Weather Report

2008 Alaçatı

29 Ekim – 2 Kasım

İlginiz ve katılımız için teşekkür ederiz. Aşağıdaki katılımcı listesinin son hali olup yoğun talep üzerine toplam adet 44 tekneye çıkartılmıştır ve kapasite açısından  turnuvanın bu yıl 44 teknenin üzerinde bir operasyon gerçekleştirmesi mümkün değildir.
Kayıt bölümüne bu tarihten sonra yedek yarışmacı alınacak, ancak sadece ana listedeki teknelerden birinin çekilmesi durumunda katılım hakkı verilecektir.

Aşağıdaki liste ve katılım sırası Marina’daki bağlama sırasına göre yenilenecek ve yarışmacılara bu doğrultuda katılım numarası verilecektir.

Tekne Adı/Ölçüsü Kaptan Kişi
1 WAHOO
Grady-White/8.23m
ÖMER N.GENÇTÜRK 4
2 NAYA 2/ GW /30ft BERENT AKDEMİR 4
3 ÇÖMEZ
Sportfisher/9m
SERHAT ÇİFTÇİ 4
4 ŞERAY
Nortstar 420WA
HÜSEYİN ASLAN 4
5 BORA BORA
Antares 7
CAN KESTELLİ 4
6 TEOS 3/Jeanneau Sun Odyssey 37.2 SUAT EVREN 5
7 PAPALİNA/Ahşap 7m OSMAN UÇER 3
8 PIRINE
Wellcraft,Scarab 35
YAVUZ OTAYI 4
9 MASTROGIORGIS CHRISTODOULOS
GRILLIS
4
10 TAXIARHIS
Chris Craft / 10m
GIAKOUMIS MELIANOS 3
11 PROTEAS
Tresejord Banana
YIANNIS
STRATAS
4
12 BLUE BIRD
ANTARES 36
TANKUT
KARABACAK
4
13 BONITO TOO
240 Outrage – 24 ft
JASON SUSAR 4
14 HADJI
Nortstar 190CC  5,90
MUSTAFA KULOĞLU 4
15 ALIVE/ LARSON 27 İSMAİL BOYNER 4
16 SEASIDE
Marlin 25
MURAT ÇEHRELİ
NEZİR TEPEKULE
4
17 KAPCIA
Anteres 12
OSMAN AYDIN 4
18 BREEZE
Marlin 25
MİTHAT ŞİVELİOĞLU 4
19 SPEAR/MARLIN 25Ft RUÇEM CANBEYLİ 4
20 FB6GSO
Boston Whaler / 27ft
HİLMİ KAYHAN 4
21 ZALİM
Wooden 36
KAĞAN ÖZBENLİ 4
22 LEMAN
Prestige 34S
ŞÜKRÜ AKKAN 4
23 EIRINI
Wellcraft / 28ft
CHRISTODOULOS
LAMITSIS
4
24 DEEP BLUE
Albacore 25ft
ERTUĞRUL İÇİNGİR
UFUK ÇAKMAKÇI
3
25 ALSIUM III
Bertram / 31ft
VORGIAS SOZON 4
26 ALMA/ 28ft BENETOS ANTHEOU 4
27 ALSIUM
Black fin / 38ft
MIHALIS STASINOPOULOS 4
28 VOLİ
MARLIN 29- 29 FEET
TOLGA AYDINOL 4
29 FIGHTING LADY
Riviera 33  – 10m
İSKENDER ATAKAN
HAKAN AKDOĞAN
4
30 NARWHAL/ Lobster
42 – 12.8m x 3.3m
RICCARDO ALIBERTI 4
31 EKİNOKS/Mercan Yachts
Bonito 32
MELİH DEREN 4
32 EMMA
Marlin 29ft
MELİH KURA 4
33 CAMELIA
Trawler / 13m
LEVENT SAYIN 4
34 MAHI MAHI
Marlin 29ft
UĞUR ÖZKAN 5
35 HASIR
Gullet 16,30
ERCAN KERESTECİ 4
36 TSIMIS
Wellcraft 22ft
DIMITRIOS
KALAYDZİS
4
37 CAN CEM
Marlin 29ft
MAHMUT ÖZGENER 4
38 ZEYNEP
Scraab 9,19 m
BORA TEKİN 4
39 DURUNAZ
Rota 6.60 /6,60×2,3
CENK ALANYALI 5
40 LALE
Sea Ray 45
ARDA ÇAYIRLI 4
41 LEO
Custom 10,5m
CANKUT AKSAN 4
42 TUNA TANGO
CC 25
SAYAN SOKULLU 4
43 TOROS
WELLCRAFT 360 COASTAL 12.30m
EYÜP KAYA
4
44 SERENITY
Glastron 279
KEMAL KANTAR
4
YEDEK LİSTE
Tekne Adı/Ölçüsü Kaptan Kişi
1 CHASER
Albemarle 31
BRIAN REDMONT
4
2 TRUE ROMANCE
Benetau Cyclades 39.3
KAAN YILDIRIM
OZAN GURUSCU
4
3 BLACKSEA
GULET 27m
MURAT YALÇIN
4

Overall

1 3000$ ve
80lb curvedbutt Shimano Tiagra
FIGHTING LADY
84,2kg / 361.60puan
2 2000$ ve
50lb Shimano Tiagra
CAMELIA
75,95kg / 319,65puan
3 1000$ ve
20lb Shimano Tiagra
EIRINI
40,85kg / 204,25

Big Catch

1 2000$ EIRINI
40,85kg ile Bluefin

Special Category

1 500$ JASON SUSAR
En genç yarışmacı olarak 2 senedir katılımı nedeni ile